Córka Agnieszki Mrozińskiej to mała celebrytka. Jak wygląda Nadia?

Agnieszka Mrozińska (33 l.) to aktorka o bardzo bogatym dorobku, przede wszystkim dubbingowym. Występowała też w Teatrze Muzycznym „Roma” i w wielu serialach. Obecnie najbardziej kojarzona jest z produkcją „Barwy Szczęścia”, gdzie gra Mariolkę Kłos.

Prywatnie aktorka była żoną Piotra Jaszczuka. Z tego związku urodziła się Nadia (ur. 2012). W 2021 roku Agnieszka Mrozińska po raz drugi wzięła ślub i jej mężem jest Alex Caprice.

Córka Agnieszki – Nadia Jaszczuk ma 10 lat i jej mama prowadzi dla dziewczynki konto na instagramie. Chętnie pokazuje ją też na swoim profilu. Nadusia pojawia się też czasem na TikToku.

 

https://www.instagram.com/agnieszkamrozinskaofficial_/

 

10-latka jest bardzo podobna do swojej mamy i często razem promują różne produkty. Najczęściej są to ubrania lub różne usługi dla dzieci. Najnowszy post dotyczy ubrań z grafikami Disneya.

 

Wiek to nie liczba, wiek to stan ducha 😀 Dziś cofnęłam się o…kilka lat 😂. Zrobiłyśmy sobie z Nadusią babski dzień pod szyldem Disneya. Fajnie nam razem, właściwie to najfajniej😍

– napisała Agnieszka.

 

>>>Uwaga Rodzice! Tego NIE mówcie przedszkolakowi!

 

https://www.instagram.com/agnieszkamrozinskaofficial_/

 

Na zdjęciach pozuje razem z Nadią, a fani byli zachwyceni mamą i córką:

 

Słodziaki dwa ❤️❤️❤️

Piękne uśmiechy dziewczyny 😍🤭😁

Dwie Piękności w jednym kadrze😘❤❤

 

Wygląda na to, że z Nadii wyrosła mała celebrytka 🙂

 

https://www.tiktok.com/@agnieszkamrozinska/video/7143616383174102278?is_from_webapp=1&sender_device=pc&web_id=7000742725017552389

Komentarze

Komentarze