Agnieszka Włodarczyk opublikowała w sieci kipiące seksem zdjęcie! „Ale jesteś gorąca!” – podsumował fan

Agnieszka Włodarczyk jest bez wątpienia jedną z najładniejszych polskich aktorek. Gwiazda doskonale zna swoje atuty i nie wstydzi się ich pokazywać w sieci. Ostatnio aktorka wrzuciła na Instagrama zdjęcie w skąpym bikini, które podkreśliło jej krągły biust. Seksowna?

Upragniony urlop z ukochanym

Agnieszka Włodarczyk wybrała się w końcu na upragniony urlop, który cały czas relacjonuje na swoim Instagramie. W podróży towarzyszy jej nowy chłopak, przystojny sportowiec i utytułowany triathlonista Robert Karaś.

Na jednym ze zdjęć, które Agnieszka wrzuciła do sieci widzimy, jak gwiazda wynurza się z basenu ubrana w skąpe czerwone bikini bez ramiączek.

„Ale jesteś gorąca!” – podsumował fan.

Inny dodał: „Twarz, serio twarz!!! Przecież ja widzę tylko piękne cudowne piersi ( myślę cycki ) !!!”.

Pod zdjęciem aktorka napisała, że przeszła ostatnio zabieg odmładzający twarz. Efekty są widoczne gołym okiem.

Czytaj też: Agnieszka Włodarczyk POKAZAŁA CHŁOPAKA! Ale przystojniak! (ZDJĘCIA!)

zdjęcie
IG

Poddała się zabiegowi na twarz

„Jestem już po drugim zabiegu skinboosters i oto co mogę powiedzieć… Twarz wygląda zdrowo, naturalnie i ma ładny kolor. Rysy twarzy jakie były takie są, na czym mi zależało szczególnie. Najlepsze i najbardziej widoczne efekty są na dekolcie i dłoniach (przynajmniej na razie, chociaż na efekt końcowy trzeba poczekać ok. trzech tygodni) Niesamowite! Czary mary. Zmarszczki delikatnie się wygładziły ale nadal malują się na mojej twarzy. Super! Nastolatką i tak już nie będę, z czego zresztą ogromnie się cieszę” – napisała Włodarczyk.

Sądzimy, że nie tylko zabieg jej służy, ale także nowa miłość. Prawda, że promienieje?

zdjęcie
IG

Źródlo: Instagram

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze