Agnieszka Woźniak-Starak BEZ MAKIJAŻU! Poznałybyście ją?

Agnieszka Woźniak-Starak pokazała się ostatnio w naturalnym wydaniu – bez grama makijażu! Jak wygląda?

Skutki kwarantanny

Z powodu kwarantanny, wiele kobiet przestało korzystać z usług kosmetyczki, fryzjera i salonów urody. Konieczność przebywania w domu sprawiła, że przestały się malować, stylizować włosy i robić sobie paznokcie. Dzięki temu możemy zobaczyć wiele pań w naturalnym i zupełnie innym niż zazwyczaj wydaniu…

Czytaj też: Woźniak-Starak mogła zmienić kolej losu? Ujawniono, że nikt…

makijażu
IG

Naturalna Agnieszka

Prezenterka promowała ostatnio na swoim Instastories „Koncert dla bohaterów”. To specjalne show, które miało być hołdem dla lekarzy. Podczas koncertu, który odbył się online, była również zorganizowana zbiórka pieniędzy, które zostaną przeznaczone na sprzęt niezbędny do szpitali.

W niedzielny wieczór Agnieszka Woźniak-Starak starała się zachęcić swoich fanów do oglądania koncertu. Gwiazda zaprezentowała się przy okazji bez makijażu i w okularach korekcyjnych.

Czytaj też: Tak 14 lat temu wyglądała Agnieszka Woźniak-Starak. Nie poznasz jej!

makijażu
IG

Idealnie dobrane soczewki

Dziennikarka postawiła na okrągłe, różowe oprawki, które idealnie pasowały do jej delikatnej urody. Szczególną uwagę zwrócił jednak całkowity brak makijażu. Agnieszka miała niepomalowane oczy – nie miała cienia na powiekach ani tuszu na rzęsach. Gwiazda nie nałożyła też podkładu. Na jej ustach mogliśmy jedynie zobaczyć przeźroczysty błyszczyk.

Wolicie Agnieszkę w naturalnym wydaniu czy w mocnym, wieczorowym makijażu?

Czytaj też: Agnieszka Woźniak-Starak chroni się w TEN SPOSÓB przed koronawirusem?! Fani ONIEMIELI!

makijażu
IG

Źródło: Plotek

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze