Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga nowymi prowadzącymi „Dzień dobry TVN”! Stacja „stawia” na kobiety!

Tego nikt się nie spodziewał! W niedzielnym programie „śniadaniowym” dyrektor stacji TVN wyjawił długo wyczekiwane nazwiska osób, które dołączyły do gospodarzy „Dzień dobry TVN”. Szczęśliwymi wybrankami okazały się Agnieszka Woźniak-Starak i… Ewa Drzyzga! To one zastąpią duet Rusin – Kraśko.

Dzień dobry TVN jest jednym z najpopularniejszych programów w polskiej telewizji. Konkuruje on przede wszystkim z emitowanym w TVP Pytaniem na śniadanie. Bez wątpienia oba programy nieustannie walczą o widzów, co chwila wpadając na nowe pomysły.

Tym razem, jesienią w obu „śniadaniówkach” doszło do zmiany prowadzących. Z programem TVP pożegnali się Tamara Gonzalez Perea i Robert El Gendy, których zastąpić ma duet Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski. Natomiast z programu TVN, najpierw odszedł Piotr Kraśko, a następnie Kinga Rusin. Od tamtej pory wszyscy zastanawiali się, kto zajmie ich miejsce. W minioną niedzielę Edward Miszczak rozwiał wszelkie wątpliwości.

Czyta też: Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski nowymi gospodarzami „Pytania na śniadanie”! Kogo zastąpią?

Kobiecy duet w „Dzień dobry TVN”

W końcu nadszedł czas, w którym ujawniono nową parę prowadzących. Okazało się, że będą nimi Agnieszka Woźniak-Starak i (ku zaskoczeniu wielu osób) Ewa Drzyzga. To pierwszy damski duet w śniadaniowym programie i ogromne wyzwanie. Pod koniec niedzielnego odcinka obie kobiety zasiadły na kanapach, a obecny na wizji dyrektor stacji zakończył dotychczasowe spekulacje, dotyczące nowych prowadzących śniadaniówki.

Panie zażartowały:

Zapraszamy od 14 września. Proszę oglądać albo nie oglądać.

Prowadzące
Instagram

Warto wspomnieć o tym, że Ewa Drzyzga miała już okazję poprowadzić Dzień dobry TVN.  W 2018 roku chwilowo zastąpiła w tej roli ciężarną wówczas Magdę Mołek.

Jak kiedyś Ewa Drzyzga poradziła sobie jako prowadząca „DDTVN”?

Po pierwszym, krótkim debiucie popularnej dziennikarki na kanapach DDTVN internauci chętnie dzielili się swoimi opiniami na temat jej występu u boku Mellera. Zdecydowana większość z nich była pozytywna.

Pani Ewa piękniejsza z każdym dniem. A do tego bardzo mądra osoba. Uwielbiam jej słuchać i oglądać programy, które prowadzi. To będzie dobry dzień.

Wielkie brawa za wybranie Pani Ewy Drzyzgi na prowadzącą DDTVN. Powiedziałbym nareszcie, bo to idealna osoba do prowadzenia tego typu programu. Pani Ewa to klasa sama w sobie i ma genialną łatwość rozmowy z ludźmi. Moim zdaniem powinna na stałe dołączyć do grona prowadzących.

Prowadząca
Instagram

Takie opinie nie mogą nikogo dziwić. Wszak Ewa Drzyzga była wówczas jedną z najbardziej sławnych osobowości telewizyjnych. Przypomnijmy, że jej talk-show Rozmowy w toku wiele lat odnotowywał rekordy popularności. Jednak w 2016 roku produkcja zniknęła z anteny. Od tego czasu gwiazda bardzo rzadko pojawiała się w mediach. Może tym razem zabłyśnie ponownie?

Następczyni Kingi Rusin w „DDTVN”

O tym, że Agnieszka Woźniak-Starak zastąpi Kingę Rusin spekulowano już od dawna. Wszak dziennikarka ma ogromne doświadczenie w byciu gospodynią programów śniadaniowych (kiedyś prowadziła Pytanie na śniadanie, zaś w 2013 i 2014 roku wakacyjne wydania Dzień dobry TVN). Dyrektor stacji TVN dał jej wolną rękę w wielu sprawach i bardzo liczy na popularną prezenterkę.

Agnieszka jest w bardzo komfortowej sytuacji. Będzie miała wolną rękę w wielu sprawach. Od września będzie najcenniejszą gwiazdą stacji.

Prowadząca
Instagram

Natomiast Kinga Rusin postanowiła skupić się teraz na własnej działalności biznesowej i społecznej. Dziennikarka nie tak dawno sama pożegnała się z widzami na Instagramie.

Chcę realizować swoje kolejne marzenia, wykorzystać swobodę i niezależność finansową, którą mam dzięki świetnie prosperującej firmie kosmetycznej – mojej dumie. Chcę współtworzyć nowe ciekawe projekty w kilku obszarach: telewizja, biznes, działalność społeczna. Ostatnio wiele się zmieniło w „Dzień dobry TVN”, a odejście mojego współprowadzącego stworzyło naturalną okazję, by ruszyć do przodu. Kiedy jak nie teraz? Jeśli chodzi o telewizję – wiem co chcę robić i wiem, czego nie chcę. Waham się co do kilku propozycji. Z pewnością chciałabym prowadzić program ostrzejszy, bardziej kontrowersyjny. Realizacja moich konkretnych wizji nie jest łatwa. Rozmowy trwają. Chcę też zająć się dziennikarsko poważniejszymi tematami i razem z własnym zespołem produkować reportaże i dokumenty – robiłam to, kiedy mieszkałam przez kilka lat w USA, zawsze to kochałam. Nie żegnam się więc! Dziękuję całej ekipie „Dzień dobry TVN” za 15 lat wspaniałej, wspólnej pracy. Pozdrawiam wszystkich widzów! Do zobaczenia!

Jej partner z DDTVN Piotr Kraśko został niedawno gospodarzem Faktów i Faktów po Faktach, dlatego zrezygnował z prowadzenia popularnej śniadanówki.

Jak poradzą sobie nowe gospodynie Dzień dobry TVN? Czy zyskają sympatię widzów? Tego dowiemy się niebawem.

Źródło: Plejada.pl

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze