Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski nowymi gospodarzami „Pytania na śniadanie”! Kogo zastąpią?

Gwiazda M jak miłość i słynny dziennikarz będą nowymi prowadzącymi Pytania na śniadanie. Wiadomo, że wraz z ich pojawieniem się z programem żegna się Macademian Girl i Robert El Gendy. Jak na tę wiadomość zareagowała blogerka modowa?

Telewizyjne roszady

W ostatnim czasie szefowie stacji telewizyjnych przeprowadzają wiele zmian personalnych w swoich programach śniadaniowych. W lipcu dowiedzieliśmy się, że z Dzień Dobry TVN żegna się Piotr Kraśko. Później taką samą decyzję podjęła jego ekranowa partnerka Kinga Rusin, którą już wkrótce ma prawdopodobnie zastąpić Agnieszka Woźniak-Starak. Z kim w duecie? Póki co nie wiadomo.

Jenak dużo większym zainteresowaniem mediów od niedawna cieszą się pracownicy emitowanego przez TVP Pytania na śniadanie. Wszystko za sprawą afery z Marceliną Zawadzką w roli głównej. Właśnie w obliczu tego skandalu, spodziewano się, że była Miss Polonia pożegna się z posadą. Wszystko wskazuje jednak na to, że były to błędne przypuszczenia, a celebrytka wkrótce ponownie pojawi się na wizji.

Mimo zatrzymania w szeregach TVP Zawadzkiej szefostwo stacji nie zrezygnowało z planu zmian w obsadzie Pytania na śniadanie. Bowiem od pewnego czasu wiadomo, że władze Telewizji Polskiej znacząco martwią ostatnie wynik oglądalności tego programu, dlatego zastanawiali się nad nowymi prowadzącymi popularnej „śniadaniówki”.

Czytaj też: Agnieszka Woźniak-Starak POPROWADZI „Dzień dobry TVN”! Wiemy Z KIM!

Nowa para w Pytaniu na śniadanie

Jak donosi Fakt, widzowie programu już wkrótce będą mogli podziwiać na antenie całkiem nowych gospodarzy. Jesienią swoich sił w śniadaniowym paśmie spróbują bowiem Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski.

Katarzyna Cichopek w telewizji zadebiutowała już w 1997 roku, jako 11-letnia Elżutka w serialu Boża podszewka. Jednak popularność przyniosła jej rola Kingi Zduńskiej w sztampowym M jak miłość. Kolejny przełom w jej karierze nastąpił po wygranej w Tańcu z gwiazdami i związaniu z tanecznym partnerem, obecnie mężem aktorki. Choć to TVN znacząco wpłynął na rozkwit kariery Katarzyny, ona pozostała wierna Telewizji Polskiej.

Nowa rola
Instagram

Maciej Kurzajewski, podobnie jak jego przyszła, programowa partnerka związany jest ze stacją TVP od lat i ma ogromne doświadczenie w prowadzeniu programów rozrywkowych. Wszak to właśnie on był gospodarzem takich formatów jak Gwiazdy tańczą na lodzie, Czar par czy Kocham Cię, Polsko!  Występem w nich prezenter zyskał wielką sympatię publiczności.

Gospodarz
Instagram

Niespodziewane pożegnanie

Nowa para zastąpi inny ekranowy duet. Bowiem w piątek swoje posady stracili Macademian Girl i Robert El Gendy. Powodem ich zwolnienia była ponoć najniższa oglądalność spośród wszystkich prowadzących.

Gospodarze
Instagram

Do informacji o rozstaniu z TVP ustosunkowała się na swoim Instagramie Macademian Girl. Tamara Gonzalez Perea w rozmowie z internautką nie zdołała ukryć smutku  i zaskoczenia, związanych z nagłą decyzją stacji.

„To prawda, że odchodzisz z Robertem, z PNŚ?” – zadano pytanie, a Gonzalez Perea odpowiedziała z żalem:

„Tak, wymieniono nas na inną parę” – stwierdziła.

Natomiast pytana o powody takiej decyzji, poprosiła o skierowanie zapytania do władz TVP.

Będziecie tęsknić za byłymi gospodarzami „śniadaniówki”? Jak w nowych rolach sprawdzą się Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski? Dowiemy się już wkrótce.

Źródło: Plotek.pl

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze