Aktor z serialu „Rodzinka.pl” ma własny biznes. Zgadnij, CZYM się teraz zajmuje?!

23-letni Adam Zdrójkowski od 2011 do 2020 grał Kubę Boskiego w serialu „Rodzinka.pl” emitowanym w TVP2.

W późniejszych latach grał epizody w wielu serialach, zagrał też w filmie „Furioza” czy „Święta inaczej”. Jednocześnie młody aktor postanowił wejść w biznes i to wcale nie w branży rozrywkowej.

 

fot. https://www.facebook.com/MalgorzataKozuchowska

 

Gwiazdy i celebryci często tworzą własne marki, na przykład ubrań, świec, czy produktów spożywczych. Z kolei Adam Zdrójkowski postanowił wejść w branżę gastronomiczną i został współwłaścicielem lokalu z… sushi.

 

Jak przyznał, sam jest miłośnikiem tego japońskiego przysmaku. Nic więc dziwnego, że będzie firmował właśnie restaurację z sushi:

 

Cześć! Z radością mogę Was zaprosić do naszego lokalu! Kuchnia Japońska to moja pasja a Sushi King to miejsce w którym zjadłem moje pierwsze sushi w życiu! 🍣

 

Dziś mogę się pochwalić tym że zostałem współwłaścicielem tego wyjątkowego miejsca🫶🏻 Zapraszam Was bardzo serdecznie na Żelazną 41! Pogadamy, zjemy sushi 😄 będę bardzo wdzięczny za zostawienie follow @sushikingwarszawa Napewno się odwdzięczymy 🍣❤️

– zapraszał.

 

Wielu internautów i znajomych aktora doskonale zna ten konkretny lokal i chwalili serwowane tam potrawy. Gratulowali więc Adamowi jego nowego biznesu i życzyli powodzenia.

 

Agnieszka Włodarczyk wyprowadza się z Polski? Powodem jest jej SYN!

 

https://www.instagram.com/adam_zdrojkowski/?g=5

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Adam Zdrójkowski (@adam_zdrojkowski)

Komentarze

Komentarze