Ale WPADKA! Małgorzata KOŻUCHOWSKA na festiwalu OFF CAMERA pojawiła się w… (FOTO)

Małgorzata Kożuchowska uznawana jest za ikonę stylu i kojarzymy ją z eleganckimi, pełnymi klasy strojami.

Kożuchowska jest także popularna na instagramie, gdzie ma ponad 800 tys. obserwujących. I tu właśnie spotkało nas spore zaskoczenie!

Niepisaną zasadą wśród influencerów i gwiazd jest NIE pokazywanie się w tym samym stroju dwa razy. Ewentualnie można to zrobić w jakimś odstępie czasu. Tymczasem Małgorzata Kożuchowska dzień po dniu zamieściła zdjęcie w tej samej stylizacji.

 

post z 30 kwietnia – fot. instagram.com/malgorzatakozuchowska

 

Były to fotografie z festiwalu Off Camera (festiwal kina niezależnego, na którym przyznawana jest Krakowska Nagroda Filmowa w wysokości stu tysięcy dolarów). Co więcej, Małgorzata Kożuchowska ubrana jest… co najmniej dziwnie. Ma żakiet, bluzę z kapturem, sportowe spodnie i buty typu sneakers.

Młodziutka – bo 20-letnia- Julia Wieniawa także chwalona za swój styl, z tej samej imprezy zamieściła zgoła inne zdjęcie. Wieniawa ubrana jest z klasą i elegancko – ZOBACZ TUTAJ

 

post z 1 maja – instagram.com/malgorzatakozuchowska

 

Jedna z obserwujących Małgorzatę Kożuchowską zapytała o buty, więc wiemy, że są to sneakersy firmy Louis Vuitton, które kosztują ponad 1000 dolarów. Obecnie tzw. ugly sneakers (brzydkie sneakersy) są bardzo modne wśród gwiazd. Jednak u pani Małgorzaty nie „kupujemy” takiej stylizacji, prosimy o klasykę 🙂

 

Sneakersy od Louis Vuitton za ponad 4 tys. złotych – us.louisvuitton.com

 

fot. instagram.com/malgorzatakozuchowska

Komentarze

Komentarze