Ale wpadka! Małgosia Rozenek w SZLAFROKU wyszła na spacer! (FOTO)

Małgosia Rozenek bardzo dba o swój wizerunek.

Dlatego to jak ubrała się na spacer mocno zaskakuje. Rozenek ma bowiem na sobie szlafrok!

Pretekstem do zamieszczenia tego zdjęcia była prezentacja jednego z wózków małego Henia. „Dzidziuś Majdana” ma bowiem kilka modeli do wyboru, a ten ze zdjęcia to model Rebellious firmy Cybex Global. Taki wózeczek kosztuje raptem ok. 5 tys. złotych. Gosia pisze:

 

Wózek nr 2 😜 ten wybierał mój mąż 😉 ma do niego jeszcze fotelik samochodowy i nosidło. Twierdzi, że to sportowy model, w przeciwieństwie do mojego białego wózka 😁 i coś w tym jest: to bardzo lekki i zwinny wózek. Do prowadzenia dosłownie jedną ręką. Łatwy do składania i intuicyjny w obsłudze. Jego oryginalny wygląd przyciąga uwagę, ale to co najbardziej podoba się Radziowi to chyba jego nazwa – REBELIOUS 😂

 

Małgosia Rozenek prezentuje zatem wózek i swoją osobę, odzianą przedziwnie! Ma na sobie czarne, króciutkie szorty – prawie jak bokserki. Czarną koszulkę na ramiączkach i… najwyraźniej szlafroczek. Celebrytka wygląda jakby wyszła właśnie z sypialni.

 

z sypialni do parku? – https://www.instagram.com/m_rozenek/

 

Gdyby było to zdjęcie robione przed domem, może nie robiłoby takiego dziwnego wrażenia. Ale fotografia zrobiona jest w w parku. Ciekawe, co przechodnie na taką kreację?

 

Zobacz też: 15-letnia Roksana Węgiel na basenie. Pod zdjęciem pojawiły się OBLEŚNE komentarze!

 

Komentarze

Komentarze