Domańska rzuciła aktorstwo?! „naiwna Ola musiała się zderzyć z rzeczywistością”

Aleksandra Domańska (34 l.) to aktorka znana z serialu „O mnie się nie martw” czy „Mecenas Porada”. W 2021 roku urodziła syna Ariela.

Domańska jest osobą, która w wielu kwestiach łamie stereotypy, nie lubi też kompromisów. I tak, w czasie gdy jej kariera się rozwijała, 34-latka postanowiła rzucić aktorstwo.

Dlaczego podjęła taką decyzję?

 

https://www.instagram.com/domanska_naprawde/?img_index=1

 

Aleksandra Domańska rzuca aktorstwo

 

Można by sądzić, że powodem jest macierzyństwo, ale to nie o to chodzi. Jak twierdzi Domańska, powodem są ideały, które musiałaby porzucić grając w filmach czy serialach.

 

Wydaje mi się, że jak szłam do szkoły teatralnej to miałam takie poczucie, że chciałabym robić filmy ważne, bo na tym polega sztuka. Okazuje się jednak, że nie na tym świat stoi i często jeżeli ktoś chce pracować w zawodzie i opłacić rachunki, to bierze projekty, które nijak go wewnętrznie interesują czy też z perspektywy artystycznej

– stwierdziła w rozmowie z Plotkiem*

 

Nie bez znaczenia jest także to, że pracując na planie, spędza się tam znacznie więcej niż przysłowiowe 8 godzin.

 

Jest to praca jak każda inna, tylko siedzi się w niej 13 godzin i popyla się po planie w wysokich butach. (…) Ta naiwna, romantyczna Ola musiała się zderzyć z rzeczywistością i wydaje mi się, że to jest normalna część życia.

 

Aleksandra Domańska instagram

 

Pytanie zatem, z czego będzie się utrzymywać Aleksandra Domańska? Otóż aktorka zamierza rozwijać swoją działalność jako influencerka.

 

…na tym chcę się skupić, ponieważ jest to spełnienie moich marzeń o niezależności i kreatywności. Bardzo się tam spełniam, mam szerokie pole do popisu.

 

Co ciekawe, w 2020 roku, mając 240 tysięcy obserwatorów na instagramie, Domańska pożegnała się z tym medium i usunęła swoje konto.

Dopiero w jakiś czas później aktorka powróciła i założyła nowy profil. Obecnie ma 133 tysiące obserwujących i jak widać, zamierza zdobyć ich jeszcze więcej.

 

 

*cyt. plotek.pl

Komentarze

Komentarze