Aleksandra Żebrowska urodziła czwarte dziecko. Kolor czapeczki ujawnia płeć?

Aleksandra Żebrowska i Michał Żebrowski małżeństwem są od 2009 roku. Urodziło im się trzech synów, dlatego czwarta ciąża celebrytki była sporą zagadką.

Pojawiały się spekulacje, że także czwarte dziecko będzie synem. Jednocześnie w jednym z wpisów Ola Żebrowska oznaczyła lokalizację jako „It’s a girl” [to dziewczynka]. Znając jednak poczucie humoru celebrytki, trudno było stwierdzić, czy jest to informacja na serio czy też żart.

 

https://www.instagram.com/olazebrowska/

 

Wczoraj (30.07.2022) Michał Żebrowski poinformował, że jego żona urodziła czwarte dziecko i pokazał zdjęcie z porodówki [zobacz tutaj]. Dziś Aleksandra opublikowała fotografię z maluszkiem.

 

Pod postem pojawiło się całe mnóstwo gratulacji, w tym także od gwiazd i celebrytów. Spore poruszenie wywołał komentarz Agaty Rubik. Zwróciła ona uwagę na kolor czapeczki i tym samym potwierdziła spekulacje na temat tego, że Żebrowskim urodziła się dziewczynka:

 

Gratulacje Ola! Niech żyje różowy!💓 🥳😘

 

https://www.instagram.com/olazebrowska/

 

Pozostaje zatem pytanie, jak malutka ma na imię, bo jak pisała Aleksandra:

 

…musimy bowiem wybrać imię, które mojemu Mężowi z nikim nie kojarzy się nazbyt dobrze (ani nazbyt źle). Sprawa jest skomplikowana, bo jak wiadomo, w czasach młodości, Michał też był niezłym dupkiem, czy tam dupiarzem 🥰

 

Można się więc spodziewać, że powinno to być jakieś nietypowe imię.

 

https://www.instagram.com/olazebrowska/

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Aleksandra Żebrowska (@olazebrowska)

Komentarze

Komentarze