Ania Dąbrowska zaprasza na koncert. Ale CO się stało z jej twarzą?! (VIDEO)

Ania Dąbrowska popularność zyskała już w 2002 roku.

To wtedy Dąbrowska wzięła udział w programie Idol w Polsacie. Co prawda nie wygrała, nie stanęła nawet na „podium”, bo zajęła 8 miejsce, a mimo to jej kariera zaczęła się błyskawicznie rozwijać.

Jej piosenki takie jak Charlie Charlie, Tego chciałam, W spodniach czy w sukience, Nigdy więcej nie tańcz ze mną, Bawię się świetnie, Z Tobą nie umiem wygrać i wiele innych to największe przeboje Ani.

 

Wokalistka nie pokazuje swojego życia prywatnego. Jej aktywność w social mediach koncentruje się raczej na informacjach muzycznych. W związku z tym nie mamy okazji na bieżąco obserwować zmian fryzury, czy komentować, w co Ania się ubrała, czy co robiła w sobotę rano i jaką pije kawę.

 

Tym samym uwagę zwraca obecny wygląd Anny Dąbrowskiej. Piosenkarka zamieściła krótkie wideo, na którym zaprasza na koncert do amfiteatru w Świnoujściu.

Na krótkim filmiku uwagę przyciąga twarz Ani, a konkretnie jej usta. Są mocno pomalowane szminką w lekko śliwkowym odcieniu i są bardzo duże. Chyba też trochę nieregularne.

 

Czy Ania powiększyła usta? – https://www.instagram.com/aniadabrowskaofficial/

 

Porównując starsze zdjęcie Dąbrowskiej i jej obecny wygląd, zastanawiamy się, czy nie powiększyła ust. Jak sądzicie?

 

Zobacz też: Internauta do Izabelli Krzan: „Dłuższych nóg nie było?” (FOTO)

 

View this post on Instagram

Będziecie? #gramybezpiecznie #otwieramykoncerty

A post shared by Ania Dabrowska (@aniadabrowskaofficial) on

Komentarze

Komentarze