Dziecko i Figura

Ciąża

Ania Starmach CHWALI SIĘ CIĄŻOWYM BRZUSZKIEM. TYM ZDJĘCIEM zachwyciła fanów!

Anna Starmach, znana celebrytka w ciąży, ciąża

Anna Starmach jest znaną osobowością telewizyjną, jurorką polskich edycji MasterChef oraz MasterChef Junior emitowanych w stacji TVN. Ania jest także twórczynią książek kucharskich. Prowadzi swój portal kulinarny w sieci.

Aktualnie, gwiazda spodziewa się dziecka. W 2017 roku wzięła ślub ze swoim partnerem, a niedługo później ogłosiła, że spodziewa się dziecka. Brzuszek Ani jest coraz większy, a ona chętnie pokazuje go na swoim oficjalnym profilu na Instagramie. Dzisiaj wrzuciła zdjęcie, obok którego pojawił się następujący wpis:

„Ściskam brzuszek i przytulam. Z każdym dniem jest coraz większy, z każdym dniem jestem coraz bliżej. Drogie mamusie: co Wy zrobiłybyście na ostatniej prostej? Na co poświęcić ten czas a na co nie warto go marnować?”.

„Warto poczytać o karmieniu piersią i opiece okołoporodowej, żeby wiedzieć czego można się spodziewać i jak w razie czego ochronić siebie i dziecko. Poza tym dobra książka. 😉 Po porodzie różnie bywa z czasem na to”- napisała jedna z jej obserwujących. Reszta fanek radziła, by Ania skupiła się na śnie i odpoczynku, a niektóre z pań proponowały przeczytanie zaległych książek.

Ania Starmach jak do tej pory nie zdradziła płci dziecka. Czekamy z niecierpliwością i życzymy szczęśliwego rozwiązania przyszłej mamie!

Anna Starmach, znana celebrytka w ciąży, ciąża

Zobacz też: „Nie mogę się już doczekać na DZIDZIULKA”! Anna Wendzikowska zachwyca NA INSTAGRAMIE

Źródło: Instagram @anna_starmach

Źródło zdjęcia: Instagram @anna_starmach

  
Wyżej