Ania z „Rolnik szuka żony” szaleje nad morzem! Opublikowała fotkę w BIKINI!

Ania i Kuba byli jedną z ulubionych par z 6. edycji programu „Rolnik szuka żony”. Niestety, ich związek nie przetrwał próby czasu i para nie jest już razem. Pod koniec stycznia Ania opublikowała na swoim Instagramie wpis, w którym poinformowała o tym fanów.

To już koniec

W styczniu na instagramowym profilu Anny pojawiło się oświadczenie, w którym kobieta zdradziła, że od jakiegoś czasu nie publikowała zdjęć z rolnikiem, ponieważ nie jest już z nim związana. Jaka była przyczyna ich rozstania? Okazuje się, że Ania i Kuba mieli zupełnie inne podeście do tematu rodziny.

„Z uwagi na szacunek dla ludzi, którzy nam bardzo kibicowali i trzymali kciuki za naszą miłość, czuję się zobowiązana do wyjaśnienia, dlaczego od jakiegoś czasu nie zamieszczam zdjęć z Kubą. Nie było to dla mnie łatwe i nadal nie jest. Dlatego też wolałam milczeć. Niestety po programie okazało się, że każdy z nas inaczej rozumie słowo „rodzina”. A że każdy doskonale wie, czego chce i szuka, to nasze drogi się rozeszły” – napisała Anna, życząc byłemu partnerowi szczęścia i nowej miłości.

„W programie przeżyliśmy bajkę, która niestety nie znalazła szczęśliwego zakończenia, ale przecież życie toczy się dalej. Każdy zasługuje na miłość i szczęście, tym bardziej, że tego chcemy. Mimo wszystko wierzę, że je znajdziemy u boku osób nam pisanych. Zdaje sobie sprawę, że każdy z Was będzie miał swoją wersję, ale nasza wersja jest prawdziwa, szczera i miło by było, gdybyście to uszanowali, bo nie jest nam łatwo” – czytamy w oświadczeniu.

Czytaj też: Gwiazda „Rolnika” WALCZY z koronawirusem! Jest źle!

bikini
IG

Wyjechała z przyjaciółkami nad morze

Mimo iż Ania i Kuba nie są już razem, próbują układać swoje życia na nowo. Gwiazda „Rolnika” wyjechała właśnie nad morze z grupą przyjaciółek i ukochanym synem.

„#wiatr we włosach# morze#bałtyk#ja i one 💗” – podpisała zdjęcie z przyjaciółkami Ania.

Widać, że celebrytka jest szczęśliwa, mimo iż jej związek z Kubą to już przeszłość. Czyżby to nowa miłość dodawała jej skrzydeł, czy może wsparcie przyjaciół?

bikini
IG

Źródło: Instagram

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze