Anita Werner BEZ MAKIJAŻU! Przeżyjesz SZOK!

Anita Werner jest bardzo piękną i naturalną kobietą, która nie wstydzi się pokazać bez makijażu. Jednak ci, którzy są przyzwyczajeni do jej telewizyjnego wizerunku, mogą przeżyć szok widząc jej najnowsze zdjęcie bez retuszu.

Kim jest Anita Werner?

Urodzona w 1978 roku w Łodzi Anita Werner zaczynała swoją karierę jako aktorka – w wieku 17 lat dostała rolę w filmie „Słodko gorzki” w reżyserii Władysława Pasikowskiego. Zagrała też w serialu „Zostać miss”, ale nie kontynuowała swojej kariery jako aktorka. Zamiast tego postanowiła zostać dziennikarką i tak trafiła do stacji TVN, w której pracuje do dziś.

Czytaj też: Agnieszka Woźniak-Starak BEZ MAKIJAŻU! Poznałybyście ją?

makijażu
IG

Wstawiła odważne zdjęcie

Anita Werner jest bardzo piękną kobietą, która nie potrzebuje makijażu, żeby wyglądać atrakcyjnie. Prezenterka doskonale o tym wie, dlatego nie wstydzi się wrzucać do sieci zdjęć bez retuszu i makijażu. Jedno z nich zadziwiło jej fanów. Widzimy na nim Anitę bez grama makijażu na twarzy, pozującą w dziennym świetle.

Na pierwszy rzut oka od razy widać zmarszczki i przebarwienia na twarzy dziennikarki. Ta zdaje się jednak w ogóle tym nie przejmować. W przeciwnym razie nigdy nie zdecydowałaby się publikować takich zdjęć.

„Wolny poniedziałek to skarb. Z okazji wolnego, zrobiłam rano dwa prania i jedno zmywanie. Jutro 'Fakty po faktach’ w TVN24 , więc styl 'no make up’ już nie przejdzie. Pozdrawiam wszystkich, i pracujących, i wypoczywających” – napisała Werner pod zdjęciem.

Zachwyceni fani

Pod postem pojawiła się lawina komentarzy od zachwyconych fanów Anity.

„Podziwiam Pani spokojne podejście do życia bez pośpiechu zawsze będzie dobrze”.

„Piękna i do tego nieprzyzwoicie inteligentna. Słucham Pani z niekłamaną przyjemnością”.

„Cudowna, nawet bez makijażu” – pisali.

Jak wygląda w takim wydaniu?

Czytaj też: Magdalena Ogórek BEZ makijażu! Wygląda zupełnie…

Źródło: Instagram

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze