Filmowa Anna German zmieniła wygląd. Joanna Moro ma teraz TAKIE włosy!

Joanna Moro to pochodząca z Litwy polska aktorka filmowa i teatralna.

Grała w Barwach Szczęścia i Klanie, ale największą popularność Joannie Moro (ur. 1984) przyniosła rola w serialu biograficznym dotyczącym Anny German. Film nosi tytuł Anna German. Tajemnica białego anioła.

 

Joanna Moro jest szczupłą i wysportowaną osobą znaną z nieco ekstremalnych zachowań. Z mężem Mirosławem Szpilewskim ma trójkę dzieci: dwóch synów – Mikołaja oraz Jeremiego i córkę Ewę.

Dziewczynka urodziła się 30 stycznia 2020 roku, a jej mama w trakcie ciąży morsowała. Joanna Moro jeszcze w styczniu, czyli w dziewiątym miesiącu ciąży zażywała kąpieli w lodowatej wodzie, twierdząc, że wszystko ma pod kontrolą. I faktycznie nic złego się nie stało.

 

Joanna Moro z dziećmi – https://www.instagram.com/joannamoro.official/

 

Jeśli chodzi o włosy, to aktorka jest blondynką. Czasem włosy ma dłuższe, czasem krótsze. Nosiła grzywkę i prostowała włosy, innym razem miała dłuższe i falowane, ale zawsze w kolorze blondu.

Jednak na jednym z ostatnich zdjęć, konkretnie z wyborów prezydenckich, wyraźnie widać, że Joasia zaszalała z kolorem.

Joanna Moro, jak wiele innych gwiazd, pokazała, że wybrała się na wybory. Pochwaliła też swojego synka, który wybrał się z mamą:

 

Jestem dumna z mojego synka, który poszedł ze mną zagłosować ❤️🤍 A Wy chodzicie głosować rodzinnie ? Staram się uczyć dzieci, jak ważne jest być świadomym obywatelem demokratycznego kraju i ze każdy obywatel ma swoje prawa, ale tez i obowiązki!

 

Uwagę jednak przykuwają włosy Joanny. Co za zmiana! Są teraz różowe! (zdjęcie poniżej)

 

Zobacz też: Martyna Wojciechowska przyznała, że nie rozumie swojej córki: Jak Ona to robi?!

 

różowe włosy Joanny Moro – https://www.instagram.com/joannamoro.official/

 

 

Komentarze

Komentarze