Dziecko i Figura

DZIECKO

Anna Lewandowska PROMUJE Z CÓRKĄ KOLEJNY PRODUKT! Fani nie są zachwyceni!

Anna Lewandowska to jedna z najpopularniejszych trenerek personalnych w Polsce, która z powodzeniem prowadzi bloga „Healthy Plan by Ann”. Prywatnie, żona Roberta Lewandowskiego i mama małej Klary.

Anna Lewandowska ostatnio zamieściła na swoim Instagramie zdjęcie, na którym widzimy rączkę jej córeczki Klary, trzymającej plastikowy, fioletowy bidon. Nie byłoby w tym nic dziwnego, jednak zdjęcie było jednoczesną promocją produktu ze strony firmy „Baby by Ann”. Produkty opatrzone logiem „Baby by Ann” skierowane są do najmłodszych. W ofercie możemy znaleźć między innymi: ubranka dla dzieci, akcesoria czy smoczki.

Zdjęcie oburzyło niektóre użytkowniczki Instagrama, które nie są przekonane do materiału, z którego wykonuje się tego typu akcesoria.

„Plastik nie jest zdrowy, zwłaszcza dla dzieci”,

„Nie polecam, słomkę ciężko wyczyścić bakterie się gromadzą, nie jest zdrowe dla dzieci”– pisały obserwujące w komentarzach.

Producent przekonuje konsumentów, ze materiał, z którego wykonano bidon jest w pełni bezpieczny dla maluchów.

Bidon ze słomką DRINK IN THE BOX wykonany z opatentowanego Tritanu, wolnego od BPA i ftalanów, jest nie tylko bezpieczny i funkcjonalny, ale także ekstremalnie trwały. Dzięki użyciu wysokiej jakości materiałów można bezpiecznie zmywać go w zmywarce i nie odkształci się on, nie straci koloru i nie zarysuje się. Żywotność bidonu to ponad 1500 cykli mycia w zmywarce czyli 3-5 lat – możemy przeczytać na stronie „Baby by Ann”.

Anna Lewandowska, bidon, akcesoria dla dzieci

Cena bidonu to  52.99 złotych. Sporo, jak za plastikowy bidon…

Zobacz też: STAŁO się! Wiemy wszystko o CIĄŻY Lewandowskiej!

Źródło: Instagram

Źródło zdjęcia: Instagram

  
Wyżej