STAŁO się! Wiemy wszystko o CIĄŻY Lewandowskiej!

Trenerka Polek miała już dość plotek na temat tego, że spodziewa się drugiego dziecka. Postanowiła zareagować, publikując zdjęcie, które rozwieje wszelkie wątpliwości.

Lewandowscy tworzą obecnie jedno z najpopularniejszych małżeństw w polskim show-biznesie. Równie dużo co o sukcesach Roberta na boisku, mówi się o poczynaniach jego żony. Książki, treningi, obozy, stylizacje na czerwony dywan, a nawet zmiana fryzury – to wszystko jest szeroko komentowane, gdy przy newsach pojawia się nazwisko „Lewandowska”.

Anna nie zamierza jednak zniknąć z pierwszych stron plotkarskich gazet. Wprost przeciwnie. Doskonale wie, że każda informacja na jej temat sprzeda się jak ciepłe bułeczki. Ostatnio opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie z dorocznej imprezy gwiazdkowej Bayernu Monachium. Nikt jednak nie zachwycał się widokiem eleganckiego Roberta, który piłkarski trykot zamienił na garnitur, ani pięknie wystrojoną choinką w tle. Największe poruszenie wywołał wygląd Anny.

Tym razem jednak wcale nie chodziło o grzywkę czy sukienkę. Wszyscy patrzyli na wyraźnie zaokrąglony brzuszek trenerki. W sieci błyskawicznie pojawiły się gratulacje fanów i typowanie, czy mała Klara będzie mieć braciszka czy siostrzyczkę. Nikt tylko nie wziął pod uwagę, że Lewandowska założyła kreację oversize, która niezbyt korzystnie dla jej sylwetki ułożyła się w okolicach brzucha.

„Co to za brzuch?” – pytali internauci. Anna odpowiadała żartem: „Świętego Mikołaja”. Nie pomagały jednak żadne tłumaczenia. Ostateczny kres plotkom Lewandowska położyła, publikując najnowsze zdjęcie z siłowni. Już na pierwszy rzut oka widać, że pod sportowym topem nie kryją się żadne ciążowe krągłości.

/WP Gwiazdy

Komentarze

Komentarze