Anna Lewandowska w szczerym wyznaniu! Codziennie rano ROBI TO z mężem…

Anna i Robert Lewandowscy to najgorętsza sportowa para pochodząca z kraju nad Wisłą. On – znany i uwielbiany piłkarz, Ona- mistrzyni karate, sportsmenka, coach, twórczyni bloga Healthy plan by Ann. 

W 2018 roku majątek Robert Lewandowskiego wyceniono na 352 mln złotych. Jest on najlepiej zarabiającym polskim piłkarzem, znajdującym się również na liście najbogatszych piłkarzy świata. Mimo posiadania ogromnej fortuny, Lewandowscy cenią sobie inne, ważniejsze wartości. Ich ogromnym priorytetem nie są kwestie materialne, a rodzina i bliscy przyjaciele. W jednym ze swoich najnowszych wpisów na Instagramie, Anna Lewandowska szczerze opowiedziała o tym, jak zaczyna dzień.

Niemal nieodłącznym elementem mojego życia jest presja czasu, ciężka i intensywna praca oraz ogromna odpowiedzialność. Dlatego poranne rytuały są dla mnie tak istotne. Jeszcze niedawno każdy mój dzień zaczynałam zwyczajnie… treningiem. Dziś mam dużo więcej do zrobienia. Robię coś, bez czego nie mogłabym funkcjonować.

Najpierw myślę o szczęściu, które mnie spotkało. Odczuwam ogromną wdzięczność, którą mogłabym obdzielić cały świat. Przytulam śpiącego jeszcze męża, po czym na palcach zaglądam do córeczki, aby popatrzeć na jej spokojny sen (pod warunkiem, że nie zostanę uprzedzona). Dziękuję za łaski i energię płynącą od ludzi. To dla mnie bezcenny czas. Kilka dni refleksji podczas urlopu dało mi wielką moc – przyznała Anna Lewandowska za pośrednictwem mediów społecznościowych.

To piękne! Prawda?

Źródło: Instagram

Zobacz też: Przemęczenie! Te zachowania to znak, że musisz wrzucić na luz i w końcu odpocząć

Źródło zdjęcia: Pixabay

Komentarze

Komentarze