Anna Mucha SKOMENTOWAŁA swoje rozstanie z Marcelem Sorą? Zaskakujący wpis!

Anna Mucha nie jest już z Marcelem Sorą. Aktorka opublikowała właśnie wpis, z którego wynika, że…

Pisaliśmy, że Anna Mucha i Marcel Sora nie są już razem. Para poznała się w 2010 roku i doczekała się dwójki dzieci – córki Stefanii (ur. 2011) i syna Teodora (ur. 2014). Niestety, dziś ich związek to już przeszłość i oboje postanowili zacząć układać sobie życie od nowa. Wiemy też, że Marcel ma już nową kobietę, z którą został ostatnio przyłapany przez paparazzich…

Mimo iż ani Ania ani Marcel nie potwierdzili jak dotąd swojego rozstania, para nie mieszka razem już od ponad roku. Chociaż aktorka nie powiedziała tego wprost, opublikowała w sieci dający do myślenia wpis.

Na profilu Muchy w mediach społecznościowych pojawiło się jej zdjęcie z książką Laury Muchy zatytułowaną: „No właśnie, miłość”.

Czytaj też: Była Durczoka wprost o PRZEMOCY i toksycznych związkach

rozstanie
Instagram

Ania skomentowała fotkę następująco:

„No po takim początku dnia kawa w zasadzie nie jest mi potrzebna! Ale książki nie mogłam sobie odmówić! Zwłaszcza jeśli autorka ma na nazwisko Mucha. To ja sobie poczytam i zaraz już wszystko będę wiedziała o miłości. I dlaczego kochamy. Polecam nie tylko zakochanym!” – napisała

Mimo iż nie padło tu ani słowo o domniemanym rozstaniu, to już pewne, że Marcel i Ania nie są już razem, tym bardziej, że producent telewizyjny jest już widywany w towarzystwie nowej kobiety.

„Pięknie pani wygląda. Rozstanie pani służy”.

„Ania, nie wierzę, że wierzysz w miłość”.

„Miłość jest wielka. Ty także ją znajdziesz” – pisali pod postem fani.

Miejmy nadzieję, że aktorka odnajdzie jeszcze w życiu szczęście u boku jakiegoś mężczyzny.

Czytaj też: TRAGEDIA w życiu Zenka Martyniuka! Jego mama miała…

rozstanie
Instagram

Źródło: Instagram

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze