Była Durczoka wprost o PRZEMOCY i toksycznych związkach

Julia Oleś jest byłą dziewczyną Kamila Durczoka. 30-latka zajmuje się prowadzeniem bloga i jest instagramerką…

Julia wrzuciła właśnie do sieci podcast, w którym przestrzegła swoje fanki przed pozostawaniem w toksycznych związkach. Co powiedziała?

Oleś wrzuciła do internetu cykl podcastów, w których opowiada o toksycznych związkach i radzi, jak sobie z nimi poradzić, a dokładnie – się z nich wyplątać. Julia doskonale wie o czym mówi, ponieważ sama także tkwiła w toksycznych relacjach.

Była dziewczyna Kamila Durczoka podzieliła się w sieci swoją historią. Jej słowa szokują i naprawdę dają do myślenia!

Czytaj też: Durczok poważnie CHORY! Tylko w 2018 roku na tę chorobę ZMARŁO…

związkach
Instagram

„(…) Wszystkich tych przejawów dobroci łapiemy się jak tonący brzytwy. U mnie to wyglądało tak, że uważałam, że za tę chwilę spokoju powinnam płacić swoją wdzięcznością. Podziękować mojemu oprawcy za to, że postanowił dać mi chwilę wytchnienia. I to jest naprawdę fascynujące, jak długo ja wierzyłam, że to już był ostatni raz. (…) Znosiłam więcej, niż kiedykolwiek wcześniej. Za każdym razem w tej fazie przemocy – tak to nazwijmy – obserwowałam, jak przesuwane są moje granice tolerancji, wytrzymałości i jak sama sobie na to pozwalam, jak sama nie potrafię powiedzieć stop – powiedziała Julia Oleś w podcaście „Toksyczne związki – czyli kiedy miłość zabija” – relacjonuje Oleś.

Czy to o Kamilu?

Mimo iż nie wiemy, czy Julia mówi o Kamilu Durczoku, wiele wskazuje na to, że tak. Jak wiadomo, dziennikarz nie należy do aniołków i dał się już poznać z najgorszej możliwej strony. Nie tylko jako osoba, która prowadzi działania niezgodne z prawem, ale też jako człowiek uzależniony od alkoholu i ktoś, kto nie ma oporów przed prowadzeniem po pijaku auta. Nie zapominajmy też o aferze związanej z molestowaniem pracownic TVN…

Czytaj też:  Sipowicz ODPOWIEDZIAŁ na atak Bakuły! „Ona nie ma POJĘCIA…”

Źródło: Super Express

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze