Durczok poważnie CHORY! Tylko w 2018 roku na tę chorobę ZMARŁO…

Bolesny upadek Kamila Durczoka możemy śledzić już od kilku lat. Niegdyś świetny i poważany dziennikarz, dziś osoba, która wzbudza skrajne emocje. Do tego dochodzi coś jeszcze, a mianowicie choroba Durczoka. Kamil przyznał właśnie, że…

Prawda wyszła na jaw

Wiele osób zastanawiało się, co stoi za niepokojącym wyglądem i zachowaniem Durczoka. Okazuje się, że jest to pewna choroba, bo właśnie tak były dziennikarz nazywa alkoholizm. 

„Tak. Z tego nigdy się nie wytłumaczę. Choroba alkoholowa to potwór. Atakuje, kiedy uważamy się za wszechsilnych. I pokazuje, że nie ma mocnych. Jestem alkoholikiem. Nie piję 4 miesiąc” – napisał na Twitterze dziennikarz Kamil Durczok, który jest podejrzany o oszustwo i sfałszowanie weksla.

Podrobił weksel

Durczok usłyszał zarzuty dotyczące podrobienia weksla i dokumentów towarzyszących zabezpieczeniu kredytu hipotecznego na blisko 3 mln zł z sierpnia 2008 r. Prokuratura zarzuca mu oszustwo oraz przestępstwo dotyczące m.in. podrobienia papieru wartościowego, jakim jest weksel.

Czytaj też: CHOROBA Kożuchowskiej! Gwiazda wyznała, że cierpi na…

chory
Instagram

Co może mu za to grozić?

Jak się okazuje, Kamilowi może za to grozić kara pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 5 albo kara 25 lat.

„Dostaniecie prawdę”

Durczok, niegdyś bardzo aktywny w mediach społecznościowych, od kilku miesięcy nie dawał w nich znaku życia. W niedzielny wieczór zamieścił jednak pierwszy od 30 kwietnia 2019 r. wpis na Twitterze, w którym zapewnił, że już niedługo ujawni całą prawdę.

„Wróciłem. Polityka trzymania mordy na kłódkę, tylko dlatego, że ktoś w prokuraturze, wysoko, w samej Warszawie, może mi utrudnić życie, to durna polityka. Dzień dobry Kochani. Dostaniecie to, co jestem Wam winien. Dostaniecie prawdę. Dzięki, że jesteście” – napisał, po czym przyznał się do alkoholizmu.

Ta choroba zabija!

Według raportu Światowej Organizacji Zdrowia, alkohol jest najczęstszą przyczyną zgonów na całym świecie. Z danych WHO wynika, że w 2018 roku z powodu spożycia napojów procentowych zmarło ponad trzy miliony osób.

Czytaj też: Ciężka CHOROBA bohaterki „M jak miłość”! Niszczy ją…

chory
Instagram

Źródło: Polsat News

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze