Anna STARMACH ma dziś URODZINY! Zgadnij ILE LAT ma JURORKA MasterCHEF’a?

Anna Starmach urodziła się 15 maja w Krakowie.

Starmach to wykształcona kucharka, barista i jurorka popularnego MasterChefa oraz programu MasterChef Junior.

Sama niedawno – bo w listopadzie 2018 – została matką, urodziła córeczkę Jagienkę. Ten fakt zupełnie zmienił priorytety Anny Starmach, więc i urodziny świętuje inaczej. Jak napisała:

„Dziś są moje URODZINY!🤩🥰🤩
Mogę więc robić co chce! Mogę spędzać ten dzień z kim chce i gdzie chce!
W tym roku nie będzie szampana🥂🍾, sukienek, szpilek👠👠 ani eleganckiej kolacji! Diametralnie zmieniła się dla mnie definicja idealnego dnia… „

Przeczytaj także: Nowy TALENT SHOW tylko dla SENIORÓW! Wiemy, CO będą ROBIĆ!

 

A które to urodziny? Starmach jest z 1987 roku, więc ma 32 lata, a skoro nie szykuje imprezy, to jak znana jurorka spędzi ten dzień?

„Co więc zamierzam?
Narazie leże w (niepościelonym jeszcze) łóżku z moją córeczką, śmiejemy się, przytulamy i przewracamy z boku na bok. 🎀💕🎀Wkrótce dołączy do nas tata (jak tylko skończy prace) i pójdziemy na długi spacer do domu dziadka i babci, tam będzie dobra herbata☕️🍵☕️może jakieś kanapki, ciasto. 🍰🍰🍰Przyjdzie kilka cioć i wujków. I będziemy tak siedzieć i rozmawiać i na pewno Jagna będzie w centrum zainteresowania i będzie obdarzać wszystkich, swym najpiękniejszym bezzębnym uśmiechem 😜😝😜i na pewno wszyscy będą się zastanawiać jak to było jak jej nie było. Ja już nie wiem… To był doskonały rok! Nie chce niczego więcej! Oby było tak pięknie, radośnie i rodzinnie jak dziś! Tego sobie i wam życzę!🙈😂🙈”

 

https://www.instagram.com/p/BxeTqFuoztH/

 

fot. instagram.com/anna_starmach/

Komentarze

Komentarze