Dziecko i Figura

Ciąża

Anna Wendzikowska tuż po narodzinach córki ZOSTAŁA SAMOTNĄ MAMĄ? Wiemy, jaki był powód!

anna wendzikowska, Instagram, Wendzikowska

Niemal dwa miesiące temu Anna Wendzikowska została mamą drugiej córeczki. Niedługo później umieściła na swoim Instagramowym profilu post, w którym opowiedziała o swojej radości.

„Nasza Tońka już z nami… Kornelia została starszą siostrą, ja mamą dwóch wspaniałych dziewczynek, a mój ukochany po raz pierwszy został tatą… Trudno wyobrazić sobie większe szczęście(…)Dziękuję za gratulacje i słowa wsparcia, dziękujemy całej obsłudze Szpitala Medicover i dr. Ciebierze, że tak fantastycznie się nami zaopiekowali”

Wiele wskazuje na to, że miesiąc po urodzeniu dziecka dziennikarka rozstała się ze swoim partnerem Janem Bazylem. Dlaczego?

Para zakończyła swój związek już kilka tygodni temu, tuż po narodzinach ich córki, Antoniny. Nie milkną echa, że to właśnie Jan Bazyl podjął decyzję o rozstaniu z dziennikarką. Co się stało?

„Szybko zamieszkali razem, a następnym krokiem było pojawienie się dziecka – córeczki Antosi. Niestety, ich relacja to już przeszłość”- taką informację podał jakiś czas temu Pudelek.pl, powołując się na źródło- swojego informatora.

Mimo traumatycznego przeżycia, Ania Wendzikowska stara się zachować pogodę ducha. Może również liczyć na słowa wsparcia od swoich fanów.

„Życzę radości i szczęścia z obu córeczek. Czas szybko pędzi i nie obejrzysz się a dziewczynki będą duże. A życie pisze różne scenariusze i jutro może być zupełnie inaczej”, Witam. Pięknie pani wygląda. Mama na medal. Wspaniale, że dziewczynki mają mądrą i silną mamę. Pozdrawiam serdecznie”- takie komentarze pojawiły się pod jednym z postów Ani.

Anna Wendzikowska, samotne macierzyństwo, Anna Wendzikowska rozstała się z partnerem

Zobacz też: „Nie mogę się już doczekać na DZIDZIULKA”! Anna Wendzikowska zachwyca NA INSTAGRAMIE

Źródło: pudelek.pl, Instagram @aniawendzikowska

Źródło zdjęcia: Instagram @aniawendzikowska
  
Wyżej