Apel PRZEŚLADOWANEGO 7-LATKA poruszył Internautów! „Chcę, żeby przestał mnie bić!”

Jakiś czas temu do sieci trafił film, który poruszył Internautów na całym świecie. Na nagraniu widzimy 7-latka, opowiadającego o tym, że jest ofiarą prześladowania w szkole. Apel został zarejestrowany i rozpowszechniony przez rodziców chłopca.

Ludzie, którzy obejrzeli film czują się wstrząśnięci. 7-letni chłopczyk opowiada o traumatycznych przeżyciach, z którymi ma do czynienia na co dzień, ponieważ stał się ofiarą przemocy.

„Od zeszłego roku jest taki mały chłopiec, który cały czas mnie bije. A teraz bije też mojego młodszego brata. Powiedziałem mojej mamie, że chcę dołączyć do Pana Boga i umrzeć. Jestem zmęczony tym małym chłopcem, który nie przestaje mnie bić każdego dnia. Chcę na zawsze dołączyć do Pana Boga i chcę, żeby przestał mnie bić – mówi zrozpaczone dziecko.

Rodzice 7-latka złożyli już skargę na policji. Oprócz ich syna, zostali przesłuchani również pedagodzy oraz przedstawiciele władz szkoły katolickiej, do której uczęszcza chłopiec. Internauci są szczerze poruszeni wyznaniem dziecka. Wiele osób zostawiło pod filmem słowa otuchy dla 7-latka, niektórzy wysyłają również prezenty, które mają w niewielkim stopniu zrekompensować cierpienie, które odczuwają bracia.

http://youtu.be/LDSe6TmGMDw

Zobacz też: KOPAŁA DZIECKO PO GŁOWIE. Zobacz skandaliczne ZACHOWANIE PRZEDSZKOLANKI!

Źródło: Le Parisien

Źródło zdjęcia: YouTube

 

Komentarze

Komentarze