BARBARA Kurdej-Szatan ZABAWIŁA się kosztem swoich FANÓW! Zobacz, JAK zareagowali?!

Basia Kurdej-Szatan zabawiła się kosztem swoich fanów.

Na Instagramie Kurdej-Szatan obserwuje aż 1,1 mln osób i tam właśnie aktorka pozwoliła sobie na żarcik. Kilka dni temu zamieściła zdjęcie, na którym prezentuje się z obciętymi włosami. Do tej pory Basia miała długie włosy a w nowej fryzurze – do ramion. Aktorka pytała fanów o zdanie na temat tej zmiany – pisaliśmy o tym TUTAJ.

Tymczasem 31 maja aktorka opublikowała zdjęcie z długimi włosami i napisała:

„Witam Was ja i moje włosy w niezmienionym stanie 😂 i co ja mam teraz zrobić ??? Od miesięcy korci mnie, żeby ściąć włosy, chciałam sprawdzić jak będę wyglądać, a po Waszym oooogromnie pozytywnym odbiorze chyba naprawdę muszę to zrobić !!! Tyle było komentarzy na tak, że aż głupio mi teraz przyznać, że wcale ich nie ścięłam 😂”

 

Fani Kurdej-Szatan przyjęli ten wpis ze spokojem. Niektórzy pisali, że lepiej w długich, inni, żeby cięła, a jeszcze inni wytknęli aktorce, że ich nabrała.

Jeśli aktorka chciała zapytać o zdanie dotyczące fryzury, to mogła to zrobić bez wkręcania swoich fanów. Bo tak naprawdę, teraz można się spodziewać, że za kilka dni Kurdej-Szatan wstawi zdjęcie z krótkimi włosami i napisze, że tak naprawdę to już dawno temu obcięła. W końcu nikt tego nie sprawdzi, które zdjęcie było które…

 

 

fot. instagram.com/kurdejszatan/

Komentarze

Komentarze