„Barwy szczęścia”: kolejna aktorka dołącza do obsady serialu. KTO?

„Barwy szczęścia” wciąż zaskakują swoich fanów. Co wydarzy się w najnowszych odcinkach serialu? Okazuje się, że do obsady dołączy nowa aktorka. Kto to taki?

Greta

Na ekranie pojawi się nowa bohaterka: Greta, którą zagra Katarzyna Sowińska. Dziewczyna odwiedzi w więzieniu swoją siostrę – Dianę (Małgorzata Krukowska), która kilka miesięcy temu porwała Julitę (Katarzyna Sawczuk). To właśnie ona przekona ją, by pomogła jej się zemścić… Ale nie na Kołeckim (Maciej Czachowski), który porwanie zorganizował, tylko na Sałatce (Patryk Pniewski).

– Kołecki cię wciągnął w to bagno, a ty chcesz się mścić na Julicie?

– Kołek siedzi. Cyprian też. Mają za swoje. A ona jest szczęśliwa… To trochę nie fair.(…) Ty odbierzesz jej to całe szczęście…

Plan Diany

Diana obmyśli skomplikowany plan, a Greta – słuchając jej wytycznych – pojedzie od razu do klubu, by nawiązać znajomość z Józkiem.

– Czy ty to… naprawdę ty?… Józek Sałatka?! Tak bardzo chciałam cię poznać… Na żywo wyglądasz dużo lepiej niż w telewizji!

Kilka dni później nowa „przyjaciółka” namówi za to piłkarza, by odwiedził ją w domu… A życie sportowca legnie po tym spotkaniu w gruzach.

Jaką zemstę zaplanuje Diana?

Łukasz (Michał Rolnicki) w premierowych odcinkach znów odwiedzi Abaja (Kajetan Wolniewicz) – gotów na wszystko, by zdobyć obciążające „uzdrowiciela” dowody.

– Czuję się fatalnie… Potrzebuję pana pomocy… Bardzo proszę… Zapłacę podwójnie!

Znachor odkryje, że Sadowski jest dziennikarzem – i przygotuje kolejną porcję „leczniczych” ziół, w których znajdzie się trucizna. Czy Łukasz wpadnie w tę pułapkę?

Co wydarzy się dalej?

Wszystkiego dowiecie się w najnowszych odcinkach serialu „Barwy szczęścia”, który jest emitowany od poniedziałku do piątku o godz. 20:10 w TVP2.

Czytaj też: Uwielbiamy go za „Barwy szczęścia”. Niestety ma RAKA

Źródło: Plejada.pl

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze