Czy Basia Kurdej-Szatan odchodzi z “M jak Miłość”? Poznaj prawdę!

Barbara Kurdej-Szatan to jedna z popularniejszych polskich aktorek.

W “M jak Miłość” Kurdej-Szatan od 2014 roku gra Joasię. Teraz jednak pojawiły się plotki, że Basia odchodzi z serialu. Jaka jest prawda?

 

Barbara w 2011 roku wyszła za mąż za Rafała Szatana. Razem mają córeczkę Hanię (ur. 2012 r.) i od dłuższego czasu starali się o drugie dziecko. W końcu się udało i Basia jest w ciąży, a rodzić będzie na jesieni.

 

Z oczywistych względów ciąża aktorki wymusza pewne zmiany planów zawodowych. Tyczy się to także grania w “M jak Miłość”. Jak informuje Super Express filmowa Joasia na kilka miesięcy zniknie z filmu. W tym czasie Basia urodzi synka – bo tym razem ma to być chłopiec – i będzie miała urlop macierzyński.

 

Powrót Kurdej-Szatan na plan zależy przede wszystkim od niej samej:

 

Produkcja “M jak miłość” zadba o to, że Kurdej-Szatan po urodzeniu syna mogła pracować w komfortowych warunkach. Twórcom serialu zależy bowiem na tym, żeby Joasia wróciła do “M jak miłość” najszybciej jak się da. Dlatego umożliwią aktorce pracę na planie “M jak miłość” razem z dzieckiem.*

 

Tak więc prawdą jest, że Basia Kurdej-Szatan odchodzi z “M jak Miłość”, lecz będzie to kilkumiesięczna przerwa. Prawdopodobnie Barbara wróci do pracy z końcem roku.

 

Zobacz też: 15-letnia Roksana Węgiel na basenie. Pod zdjęciem pojawiły się OBLEŚNE komentarze!

 

fot. https://www.instagram.com/kurdejszatan/

*cyt. se.pl

Komentarze

Komentarze