Będą jej PLUĆ do zupy! Takie wiadomości dostaje Joanna OPOZDA od…

Joasia Opozda to 32-letnia aktorka i modelka.

Gościnnie występowała w wielu filmach a obecnie Opozda gra w serialu Pierwsza Miłość.

W ostatnim czasie o aktorce jest bardzo głośno, bo zaczęła spotykać się z Antkiem Królikowskim. I właśnie podczas randki w jednej z restauracji miało dojść do nieprzyjemnego incydentu. Joanna Opozda została oblana przez kelnerkę winem.

 

Sytuację opisał Pudelek – podobno znacznie mijając się z prawdą. Na portalu czytamy:

 

Przypadkowa sytuacja miała wyjątkowo rozwścieczyć Opozdę, która według relacji naszego czytelnika wpadła w furię i ostro zrugała kelnerkę. Celebrytka rozkręciła ponoć tak dużą awanturę, że obsługująca ją dziewczyna wybiegła z ogródka z płaczem. Sytuację próbował ratować Antek, który zabrał rozdrażnioną ukochaną do lokalu. Para dokończyła posiłek w restauracji, gdzie wciąż rozsierdzona 32-latka stwierdziła, że w ramach rekompensaty powinni opuścić lokal bez płacenia.

 

 

Zobacz też: Codziennie jedz BANANA. Efekt Cię zaskoczy!

 

Po tym incydencie Joanna spotkała się z bardzo nieprzyjemnymi reakcjami. Jak powiedziała Plejadzie:

 

Wylała się na mnie ogromna fala hejtu. Od kilku dni dostaję pogróżki i okropne wiadomości, kelnerzy mówią, że będą mi pluli do zupy.

 

W końcu sprawę skomentował lokal NABOku, gdzie miało dojść do feralnego zdarzenia. W oświadczeniu czytamy:

 

…chcielibyśmy stanowczo zdementować, że zachowanie Pani Joanny w stosunku do naszej pracownicy było niestosowne. Rzeczywiście doszło do przypadkowego wylania drinka co oczywiście nie było przyjemnym zajściem ale reakcja Pani Joanny była daleka od opisywanej. Nasza kelnerka nie poczuła się urażona (nikt na nią nie krzyczał, nie doprowadził jej do łez). Przykro nam, że ktoś wykorzystał i rozdmuchał to zdarzenie do rozmiarów niezdrowej sensacji.

 

Jak widać informatorzy Pudelka nieco przesadzili. I to chyba nie pierwszy raz… >>>Doda wygrała sprawę z Pudelkiem. Teraz potrzebuje komornika!

 

 

Ponieważ rzekoma sytuacja miała miejsce w naszym lokalu chcielibyśmy stanowczo zdementować, że zachowanie Pani Joanny w…

Gepostet von NABOku am Freitag, 17. Juli 2020

fot. https://www.instagram.com/asiaopozda/

Komentarze

Komentarze