Bezpieczny i skuteczny SPOSÓB NA PŁASKI BRZUCH. Efekt już po tygodniu

Jest możliwość zrzucenia zbędnych kilogramów w kilka dni. Trzeba usunąć zalegające resztki pokarmowe z jelit. Pomoże nam w tym specjalna mikstura, do przygotowania której wystarczą 4 składniki.

Dzięki temu napojowi możemy schudnąć 3 kilogramy w tydzień. Oczyści ona jelito gruba z zalegających resztek pokarmów, w ten sposób zauważymy spadek masy ciała. Ten sposób jest zdrowy i bezpieczny. Nie doprowadzi organizmu do ruiny jak metody powodujące odwodnienie.

Lista składników:
siemię lniane – 1 łyżka,
nasiona chia – 1 łyżka,
jabłko – 1 szt.,
letnia przegotowana woda – 1 szkl.

Przygotowanie:
Pokrojone na kawałki jabłko bez pestek, ale ze skórką wrzucamy do blendera. Miksujemy z wodą. Dodajemy siemię lniane i nasiona chia. Odstawiamy na 15 minut. Po tym czasie mikstura powinna zgęstnieć za sprawą chia, które wchłoną płyn.

Napój trzeba pić dwa razy dziennie przez 2 tygodnie. Najlepiej rano i wieczorem. W trakcie kuracji trzeba pić duże ilości wody. Musimy obserwować organizm — jeśli pojawi się biegunka albo ból brzucha, trzeba zrezygnować z kontynuowania oczyszczania jelit.

Efekty kuracji to spadek wagi o 3 kilogramy (w ciągu pierwszego tygodnia), oczyszczenie organizmu, eliminacja wzdęć, a zatem płaski brzuch.

Mikstura dostarcza dużych ilości błonnika. Ten składnik usprawnia pracę układu pokarmowego.

Zobacz też: Mikstura na PŁASKI BRZUCH. EFEKTY zobaczysz już po TYGODNIU

Źródło: zdrowie.wprost.pl
Źródło zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze