Blanka Lipińska MASAKRUJE Julię Wieniawę: „Jest spięta i nie ma…”

Blanka Lipińska spotyka się od niedawna z byłym chłopakiem Julii Wieniawy – Baronem. Mimo iż panie osobiście się nie znają, dziennikarze postanowili zapytać pisarkę wprost, co sądzi o byłej dziewczynie słynnego jurora. Co odpowiedziała?

Baron i Blanka są parą!

Pisaliśmy, że znana pisarka Blanka Lipińska spotyka się od kilku tygodni z Baronem, czyli jurorem popularnego programu rozrywkowego „The Voice of Poland” oraz „The Voice Kids”. Zaledwie pół roku temu Lipińska zakończyła swój związek z Maciejem Buzałą i zapewniała, że robi sobie dłuższą przerwę od randkowania. Tymczasem gwiazda wpadła już w sidła nowej miłości…

Julię
IG

Blanka bardzo długo odrzucała zaloty Barona. Twierdziła, że nie jest gotowa na nową relację, bo ma zajętą głowę filmem. On nie odpuszczał i starał się jakoś zwrócić jej uwagę. Byli na kilku randkach za miastem, jednak najbardziej zaiskrzyło między nimi na after party po premierze ‚365 dni’. Do białego rana bawili się w najlepsze przy barze” – zdradza informator portalu Pomponik.pl.

Julię
IG

PRZYJECHAŁA NA FINAŁ „THE VOICE KIDS”

„Ostatnio byli widziani razem podczas finału ‚The Voice Kids’. Przyjechała, żeby dodać mu otuchy i po nagraniu porwać na kolację, którą sama przygotowała. Nie składają sobie jeszcze wielkich obietnic na całe życie, bo chcą cieszyć się chwilą” – dodaje osoba z bliskiego otoczenia pary.

Julię
IG

Zmagania z tańcem

W ubiegły piątek wystartowała kolejna edycja „Tańca z gwiazdami”, w którym możemy oglądać Julię Wieniawę. Co ciekawe, na widowni zasiadała aktualna dziewczyna jej byłego chłopaka – Barona, czyli właśnie Blanka. Co pisarka sądzi na temat jej tańca?

Czytaj też: Blanka Lipińska spotyka się ze ZNANYM JUROREM! To były chłopak…

Oto, co powiedziała dziennikarzom!

„Julka wypadła bardzo dobrze! Była spięta, napięta i miała barki wysoko, podnosiło jej się to wszystko, ale to przez stres. Ona nareszcie zaczyna świetnie wyglądać, bo i chudnie i staje się coraz bardziej smukła i talii wreszcie dostała. Dla niej to jest in plus, że zaczęła się wreszcie porządnie ruszać, a nie tylko wiesz…” – powiedziała pisarka.

Bardzo często jest tak, że ludzie tylko oszukują, że się ruszają, a wyniku z tego nie ma. Jesteś na diecie, zawsze masz selfie z siłowni a nic z tego nie ma…” – dodała.

Reakcja Julii

Słowa Lipińskiej o „braku talii” chyba nieco zdenerwowały Julię, która wstawiła na swojego Instagrama zdjęcie z siekierą, które podpisała:

„Kiedy ktoś mi mówi, że nie mam talii”.

Julię
IG

Ich uczucie rozkwita

Zdaniem osoby z bliskiego otoczenia pary, uczucie między Blanką i Baronem rozkwita z dnia na dzień…

„Za szybko, by mówić o związku. Sytuacja jest rozwojowa, a oni nie chcą niczego zapeszyć. Baron jest nie tylko dobrym rozmówcą. Jest też szarmancki i tym zaskarbia sobie sympatię pań” – donosi „Flesz”.

Czytaj też: Ujawniono prawdę o dziecku syna Martyniuka! Ojcem jest…

Źródło: Pomponik

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze