Brat Cleo WALCZY O ŻYCIE! Dramatyczny apel piosenkarki!

Być może nie każdy o tym wie, ale Cleo ma brata bliźniaka. W swoim #Hot16Challenge2 artystka wyznała, że jej brat przebywa obecnie w szpitalu, gdzie walczy o życie.

Czeka go operacja

Cleo przeżywa obecnie bardzo trudny czas. Jej brat bliźniak przebywa w szpitalu, gdzie czeka na operację. Niestety, z powodu koronawirusa gwiazda nie będzie mogła odwiedzić go w szpitalu.

„Swoją szesnastkę dedykuję mojemu bratu, który leży teraz w szpitalu i walczy o zdrowie. Trzymaj się, brat, wszystko będzie dobrze” – powiedziała Cleo przed zaśpiewaniem utworu.

Czytaj też: SZOK w „The Voice Kids”! Dawid Kwiatkowski POKAZAŁ…

Cleo
IG

Co dolega bratu piosenkarki?

Tego gwiazda nie ujawniła. Napisała za to, że z bratem łączy ją wielka i bardzo silna więź.

„Dzisiaj Światowy Dzień Bliźniaków ❤❤ Mój Brat ten po lewej zbija Wam piąteczkę i dziękuje Wam za życzenia zdrowia. Ja po prawej ziewam co prawda, ale wyglądam jakbym śpiewała juz od kołyski 😉 Cudownie jest mieć Brata Bliźniaka – spotykasz Go pod sercem Mamy i zostaje Twoim Przyjacielem na całe życie ❤🔥Jutro czeka Go w szpitalu operacja. Proszę Was o wysłanie Mu dużej dawki pozytywnej energii i ciepłych myśli, żeby nie czuł się sam. Gdyby nie pandemia czuwałabym przy Nim. Niestety pozostaje mi czuwanie sercem i myślą na odległość. Wszystko będzie dobrze 🍀❤🌞” – Cleo napisała na Instagramie.

Trzymamy kciuki za to, żeby chłopak jak najszybciej wrócił do zdrowia!

Czytaj też: Cleo śpi z TYM w ustach! Czy to BEZPIECZNE?

Źródło: Super Express

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze