Brutalnie ją wyzywał na Tinderze! Nie uwierzysz, jak się zemściła!

Australijczyk Thomas McGuirk stracił pracę po tym, jak obraził kilka dziewczyn z Tindera. Jak podaje The Daily Mail, jedna z kobiet postanowiła zemścić się na mężczyźnie i wysłała na niego donos do jego pracodawcy…

Był wyjątkowo nachalny

26-letnia Ebony Sanderson opowiedziała w wywiadzie dla The Daily Mail o swoim pierwszym spotkaniu z mężczyzną. Kobieta nie wspomina go niestety najlepiej. Para umówiła się na spotkanie, ale od początku wszystko było nie tak. 28-letni McGuirk sprawiał wrażenie zadufanego w sobie, a później zaczął być w stosunku do niej nachalny. Ebony zaczęła czuć się nieswojo i grzecznie mu odmawiała. W końcu postanowiła udać się do domu.

Zaczął ją obrażać

Kilka godzin później, Ebony otrzymała kilka obraźliwych komunikatów głosowych, w których Australijczyk wytykał jej nadwagę i bardzo krytykował jej wygląd. McGuirk nazwał ją „grubą świnią” i „cholernie brzydką” kobietą. Mimo iż Sanderson zablokowała go na Snapchacie i Instagramie, mężczyzna stworzył nowe konta i nadal obrażał dziewczynę.

Tinderze
IG

„Spójrz na moją cholerną twarz. Nie muszę się starać, żeby mieć seks. W przeciwieństwie do ciebie gruba świnio” – powiedział.

Czytaj też: ZGWAŁCIŁ dziewczynę poznaną na Tinderze! Po wyjściu z więzienia…

Postanowiła dać mu nauczkę

Ebony postanowiła ukarać Thomasa i zamieściła jego wiadomości w sieci. Post przyciągnął uwagę feministek, które rozpowszechniły go w mediach społecznościowych. Wkrótce informacja dotarła do pracodawcy McGuirka. Szef rozpoznał głos swojego podwładnego i jeszcze tego samego dnia go zwolnił.

„Po prostu uważam, że nie ma miejsca w pracy dla kogoś, kto traktuje kobiety z takim brakiem szacunku. Mam cztery córki w wieku od dziesięciu miesięcy do dziewięciu lat. Krew mi się zagotowała na samą myśl, że ktoś mógłby kiedykolwiek porozmawiać w ten sposób z jedną z moich małych dziewczynek” – powiedział właściciel firmy, Dave Scott.

Sanders nie była jedyną „ofiarą” McGuirka

26-letnia Erin Hinds spotkała się z podobnymi obelgami ze strony Australijczyka. Spędziła z nim noc, a dwa dni później odmówiła dalszej komunikacji. W odpowiedzi mężczyzna zasypał ją obraźliwymi wiadomościami, w których zaczął grozić jej i jej przyjaciołom. Tinder również zareagował na sytuację – zablokował konto McGuirka w serwisie.

Źródło: Daily Mail

Zdjęcia: Daily Mail, Instagram

Komentarze

Komentarze