Brytyjska marka skrytykowana za „ZBYT SEKSOWNE” kostiumy na Halloween! „To się nadaje do SYPIALNI!”

Popularna marka modowa Fashion Nova wypuściła najnowszą linię kostiumów i przebrań na Halloween. Kolekcja spotkała się z ogromną krytyką internautów, którzy zarzucili marce, że ich stroje są zbyt seksowne i nie nadają się nigdzie indziej, jak do łóżka.

Nowa kolekcja Fashion Nova

Na oficjalnej stronie marki Fashion Nova na Instagramie pojawiły się stroje z najnowszej kolekcji. Jednym z nich jest obcisły liliowy kombinezon, który na zdjęciu reklamowym całkowicie odsłania lewą rękę i klatkę piersiową modelki. W asortymencie znajdują się również wielokolorowe body, które modelki prezentowały w połączeniu z kabaretkami, długimi rękawiczkami i skrzydłami.

Czytaj też: Salma Hayek opublikowała GORĄCE zdjęcie w stroju kąpielowym! „Jesteś równie piękna, jak 20 lat temu” – napisał fan

Halloween
IG

W ogniu krytyki

Najnowsza kolekcja ubrań została ostro skrytykowana przez internautów, którzy zarzucili firmie, że promuje rzeczy, które nadają się bardziej do łóżka niż na Halloween.

„Nie powinno się przychodzić na imprezę dla dzieci w ubraniach, które nadają się tylko do sypialni”, „Te rzeczy nadają się do striptizu, a nie na Halloween”, „W takiej formie wstydziłabym się pokazać nawet przed bliskimi przyjaciółmi” – skrytykowali kolekcję.

Halloween
IG

Byli też tacy, którym bardzo przypadły do gustu pomysły projektantów.

„Będę najbardziej atrakcyjną kobietą na całej imprezie. Dziękuję!”, „Najlepsze kostiumy, to jest genialne!”, „Już zamówiłam sobie body!”, „Niesamowite! Świetne! I bardzo bardzo seksowne” – pisali.

Co sądzicie o nowych projektach marki?

Halloween
IG

HalloweenHalloween

Źródło: Instagram

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze