Burza pod postem Joanny Jabłczyńskiej! „to akurat nie Twój interes Joasiu”!

Joanna Jabłczyńska postanowiła nieco zawstydzić panie i panów, a chodziło o urodę.

Aktorka zamieściła zdjęcie swojej mamy, Bożeny z młodości. Na fotografii, mama Joanny Jabłczyńskiej prezentuje naturalą urodę i bez makijażu:

 

Tak, tak… to moja Mama… teraz Panowie zobaczcie jak wygląda naturalna, piękna Kobieta ❤️ w sumie Paniom też polecam jako wzór urody, zamiast zmienionych przez chirurgów, medycynę estetyczną, zabiegi i makijaż twarzy 👈🏻 tak wyglądały Kobiety przed Instagramem 🥰 i to bez filtrów 🤩

– chwali się Joanna.

 

Jednak ten, niewinny z pozoru, wpis wywołał prawdziwą burzę. Zaczęło się od mocnego komentarza pani Beaty:

 

Myślę, że to akurat nie Twój interes Joasiu, aby komuś cokolwiek narzucać i pisać, że coś jest lepsze bo jest naturalne, a jak poprawione np przez chirurga, to już gorsze i be. Ważne żeby każda i każdy z nas, czuł się dobrze ze sobą. A czy bedzie to ciało, w które ingerowała chirurgia plastyczna/medycyna estetyczna lub będzie to zupełnie naturalna osoba, to już niczyj zas**ny interes.

 

Pod tą opinią zaczęła się ostra dyskusja internautów. Większość popierała Joannę, choć były i głosy podobne do pani Beaty, która nie widzi nic złego w poprawianiu urody.

Jednak jak zawsze najważniejszy jest złoty środek. Czym innym jest na przykład usunięcie blizny, a czym innym „produkcja” klonów o takich samych ustach i policzkach. Każdy z nas jednak decyzję musi podjąć sam.

 

>>>Lara Gessler w trzy miesiące po porodzie. Szok jak wygląda!

 

mama Joanny – https://www.instagram.com/joannajablczynska/

Komentarze

Komentarze