Burza w komentarzach POD ZDJĘCIEM CHODAKOWSKIEJ! Wrzuciła ODWAŻNĄ FOTKĘ!

Ewa Chodakowska to jedna z najpopularniejszych w Polsce trenerek fitness. Jest twórczynią programów treningowych i trenerem personalnym. Przez swoich fanów często nazywana jest „polską królową fitnessu”.

Ewa postanowiła podzielić się ze swoimi obserwującymi nietypowym zdjęciem, na którym widzimy ją w czarnej seksownej sukience. Kreacja jest dziełem polskich projektantów, duetu Paprocki & Brzozowski.

MOTYWUJE? ⭐️ Czy FRUSTRUJE? 😡

Rozpoczynamy DRUGI MIESIĄC WYZWANIA. Gdyby przeszło Ci przez myśl „nie chce mi się” .. to ja w odpowiedzi wrzucam FITNESS W SUKIENCE (tak, to jest sukienka). Sukienka (bo nie dajecie żyć) duetu paprocki&brzozowski ❣️ tak wiem.. chłopcy odważnie projektują- napisała w komentarzu obok zdjęcia trenerka.

Zdjęcie Ewy Chodakowskiej w skąpej sukience spotkało się z pozytywnym odbiorem jej fanów. Przyznali, że jej szczupła sylwetka w takiej stylizacji jest dla nich ogromną motywacją.

„Motywuje. Tak właśnie ma wyglądać osoba która motywuje mnie do ruszenia tyłka z kanapy pięknie i sexi”, Bardzo motywuje! Kiecka cudo a Wy obie razem to już bajkowe widoki !”, „Ewo wyglądasz jak milion dolarów. Normalnie rzuć tę robotę i bierz się za modeling ;-P wyglądasz cudownie”- pisali zachwyceni fani polskiej trenerki.

Jeden z internautów poczuł się wyraźnie zażenowany skąpą sukienką Ewy Chodakowskiej, wyrazem jego niezadowolenia stał się następujący komentarz.

Kobieta powinna być seksowna dla swojego faceta a nie dla wszystkich.(…)Kobiety zbyt bardzo odsłaniają swoją nagość publicznie, to idzie w bardzo złym kierunku.(…)Faceci patrzą na kobiety skąpo ubrane jedynie pod pryzmatem seksualnym, oczywiście mówię tu o obcych a nie partnerkach itp.

Szybko pojawiły się kolejne odpowiedzi fanek, które nie zgodziły się z opinią mężczyzny.

Czytam „kobieta powinna…” i przestaje czytać- zripostowała szybko użytkowniczka Facebooka.

Jakby to powiedziała Rachel z Przyjaciół : Poland is not ready (Polska nie jest gotowa)– dodała inna fanka Ewy.

Naszym zdaniem kobieta sama powinna decydować o tym, jak chce być ubrana, a nie kierować się opiniami innych. Ewa Chodakowska ciężko trenuje, czego „efektem ubocznym” jest zgrabne ciało i bynajmniej nie musi się niczego wstydzić.

Ewa Chodakowska

Zobacz też: Gorące zdjęcie celebrytki! Półnaga Ewa Chodakowska pozuje do zdjęcia w śniegu!

Źródło: Facebook Ewy Chodakowskiej

Źródło zdjęcia: Facebook Ewy Chodakowskiej

Komentarze

Komentarze