Gorące zdjęcie celebrytki! Półnaga Ewa Chodakowska pozuje do zdjęcia w śniegu!

Ewa Chodakowska to jedna z najpopularniejszych w Polsce trenerek fitness. Jest twórczynią programów treningowych i trenerem personalnym. Przez swoich fanów często nazywana jest „polską królową fitnessu”.

Kilka dni temu Ewa Chodakowska postanowiła podzielić się ze swoimi obserwującymi nietypowym zdjęciem, na którym widzimy ją w samym bikini, czapce i rękawiczkach. To dość niecodzienna stylizacja, biorąc pod uwagę, że Ewa Chodakowska zapozowała do zdjęcia w śniegu!

„Zapomniałam rękawiczek” – napisała Ewa Chodakowska na swoim Instagramowym profilu.

W innej wypowiedzi w mediach społecznościowych znana trenerka fitness napisała, że postanowiła wziąć w udział w zorganizowanej akcji!

„Akcja »Postaw suty w lutym« wymiata! Wprawdzie jest styczeń, ale… taka rozgrzeweczka przed polskim lutowym morzem dobrze nam zrobi” – dodała w social mediach Ewa Chodakowska.

Fani trenerki są zachwyceni zdjęciem! Napisali mnóstwo ciepłych słów w komentarzach.

„Twoja akcja „POSTAW SUTY W LUTYM” wymiata! Wprawdzie jest styczeń, ale… taka rozgrzeweczka przed POLSKIM LUTOWYM MORZEM dobrze nam zrobi 🤪 HA!”, „Szalone, pozytywnie zakręcone. Bo Kobieta potrafi wszystko….jest gotowa na wszystko”, „Cudowne zdjęcie”- pisali obserwujący.

Ewa Chodakowska

Trzeba przyznać, że nasza polska trenerka jest naprawdę pozytywnie zakręcona! Podziwiamy jej odwagę!

Zobacz też: Chodakowska PLANUJE DZIECKO?! “Będzie to NAJLEPSZY PROJEKT, jaki stworzymy”

Źródło: Instagram

Źródło zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze