Chodakowska PLANUJE DZIECKO?! “Będzie to NAJLEPSZY PROJEKT, jaki stworzymy”

Kiedy dziecko? To pytanie często kierowane jest w stronę Ewy Chodakowskiej. Trenerka jest zamężna od 2013 roku. Ma 36 lat. Zdaniem fanek powinna myśleć o powiększeniu rodziny.

Zobacz: CHODAKOWSKA zdradziła, kiedy zostanie MAMĄ! Internautka: Żal mi ciebie

Temat macierzyństwa podjął też redaktor magazynu Flesz!. Zapytał Ewę Chodakowską i Lefterisa Kavoukisa o plany związane z dziećmi. Co odpowiedzieli?

Przyznali, że presja posiadania potomka jest duża. Jednak nie zamierzają jej ulegać.

My mamy wielką rodzinę! I w Polsce, i w Grecji. Mam brata, Ewa ma troje rodzeństwa i ich dzieci traktujemy jak własne. Na razie cieszymy się tym, co mamy. Ale jeśli postawimy na projekt rodzina, będzie to najlepszy „projekt”, jaki stworzymy – powiedział mąż Chodakowskiej.

Para nie zaznacza, że nie chce mieć potomka. Podkreśla jednak, że zdecyduje się na ten krok we właściwym według niej czasie.

Śmieję się, że mam 2 miliony córek na Facebooku, do których codziennie zaglądam i karmię dobrym słowem. Na mój prywatny Chodagang przyjdzie jeszcze czas. Nie zamierzam ulegać presji. Sama zdecyduje, kiedy to nastąpi. Na razie chcę smakować życie i cieszyć się z tego, co mam – dodała Ewa.

Dla mnie ważne jest, by dziecko było zdrowe i czuło się kochane, zadbane i szczęśliwe – zaznaczyła.

Co sądzicie o presji bycia matką? Czy każda zamężna kobieta musi urodzić dziecko?

Zobacz też: EWA FARNA zdradziła, kiedy zostanie MAMĄ! Nie wynajmę niani na pełen etat

Źródło: Viva
Źródło zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze