BURZA w sieci! Chodzi o styl księżnej Meghan i Kate

Po ostatnim wyjściu księżnej Meghan i księżnej Kate rozpętała się prawdziwa burza. Która wyglądała lepiej na Remembrance Day?

Czym jest Remembrance Day?

Remembrance Day to inaczej Dzień Pamięci. Jest to coroczne święto obchodzone w Krajach Wspólnoty, które ma na celu upamiętnienie żołnierzy poległych na frontach wojen światowych. Najbardziej rozpoznawalnym symbolem tego święta jest czerwony mak, który Brytyjczycy przypinają tego dnia do swoich ubrań.

Czerwony mak

Podczas oficjalnych obchodów tego święta w Londynie, nie mogło oczywiście zabraknąć księżnej Meghan i księżnej Kate, które pojawiły się na ceremonii w eleganckich garsonkach przystrojonych w czerwony mak.

Czytaj też: Księżna Kate UJAWNIŁA prawdę o rodzinie! Tych słów nikt się nie spodziewał!

Która lepiej?

O ile księżna Meghan przypięła bardzo prostą i skromną broszkę o kształcie maku, księżna Kate wybrała niezwykle elegancką broszkę Royal British Legion Codebreakers. Która z pań wyglądała lepiej? Jest to oczywiście rzecz gustu. Publiczne wyjście obu księżnych stało się jednak kolejną okazją do porównywania ich wyglądu.

Elizabeth Holmes, długoletnia reporterka i autorka książki „HRH: So Many Thoughts on Royal Style” napisała:

„Od dawna fanów Kate pociągają jej klasyczne wybory i upodobanie do brytyjskich projektantów. Meghan ze swoimi minimalistycznymi, a jednocześnie modnymi kreacjami z wielu domów mody, przyciągnęła nowych odbiorców. Obie księżne mają więc swoich zwolenników, którzy nigdy dojdą do porozumienia. Dla fanów Meghan Kate jest zbyt konserwatywna i sztywna. Z kolei dla zwolenników Kate styl Meghan jest z jednej strony zbyt surowy, a z drugiej – zbyt nonszalancki”.

A wam która bardziej przypadła do gustu? Meghan czy Kate?

Czytaj też: Meghan Markle ZASKOCZYŁA wszystkich TYM zdjęciem! Aż trudno uwierzyć, że…

https://www.instagram.com/p/B4r77d6lsLc/?utm_source=ig_web_copy_link

https://www.instagram.com/p/B4kBsgUHzNt/?utm_source=ig_web_copy_link

Źródło: Viva.pl

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze