Meghan Markle ZASKOCZYŁA wszystkich TYM zdjęciem! Aż trudno uwierzyć, że…

Meghan Markle zaskoczyła wszystkich publikacją tego zdjęcia. Jesteście ciekawi, co ono przedstawia?

Życie na świeczniku

Życie Meghan Markle nie przypomina już życia, które prowadziła zanim poznała księcia Harry’ego. Meghan nie ma już tyle swobody a każdy jej krok jest bacznie obserwowany przez media na całym świecie. Mimo to, księżna chętnie wraca pamięcią do czasów, kiedy była „wolna”.

Fotka na Instagramie

Meghan opublikowała właśnie na swoim Instagramie fotkę, która pochodzi z 2014 roku, czyli z okresu, w którym księżna nie znała jeszcze księcia Harry’ego. Dodajmy, że zanim dołączyła do królewskiej rodziny, bardzo aktywnie prowadziła swój profil na Instagramie – jak każda młoda dziewczyna, chętnie chwaliła się na nim zdjęciami ze spotkań z przyjaciółkami, zakupów i wypadów do restauracji.

Po ślubie Meghan musiała swój profil skasować i odtąd prowadzi jedynie wspólny profil z Harrym – który nosi dumną nazwę The Duke and Duchess of Sussex – Sussex Royal.

Czytaj też: Meghan Markle już wie, gdzie URODZi drugie dziecko! Królowa Elżbieta JEST WŚCIEKŁA!

Dzień Weterana

Z okazji przypadającego w USA 11 listopada Dnia Weterana, Meghan postanowiła wrzucić na swojego Instagrama zdjęcie sprzed ponad 5 lat, na którym widzimy ją w towarzystwie żołnierzy i bliskich jej osób.

„Zawsze miałam głęboki szacunek dla żołnierzy naszego narodu i rodzin wojskowych. Nie mogę im wystarczająco podziękować za wszystko, co dla nas robią” – napisała pod fotką.

Pełna uroku

Musimy przyznać, że Meghan wygląda na tym zdjęciu przeuroczo. Do dziś nosi podobne uczesanie i ma ten sam kolor włosów.

Bardzo się zmieniła przez ostatnie 5 lat?

Czytaj też: WIELKIE ZMIANY u księżnej Meghan Markle! Mały Archie…

View this post on Instagram

Today is Remembrance Day and also Veterans Day in the United States, a day to honour those who have bravely served in the Armed Forces. Thank you to all, for your service, sacrifice and commitment. It has been an important week to recognise those who serve (and have served) as well as to acknowledge their families. In 2014, The (now) Duchess of Sussex proudly went on @TheUSO tour with the Chairman of The Joint Chiefs of Staff, visiting troops in five countries: Spain, Italy, Turkey, Afghanistan and the United Kingdom. During this tour, The Duchess met with service personnel and their families and she was proud to recognise their service to the country. At the time, The Duchess said: “I have always had such a profound respect for our nation’s troops and military families. I cannot thank them enough for everything they do for us.” #VeteransDay #RemembranceDay

A post shared by The Duke and Duchess of Sussex (@sussexroyal) on

Zobaczcie też kilka innych zdjęć Meghan z jej starego Instagrama.

zdjęciem

zdjęciem

zdjęciem

zdjęciem

Źródło: Instagram

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze