Był uzależniony od napojów gazowanych i na 100 dni zrezygnował z ich picia! Teraz…

Mieszkaniec australijskiego miasta Melbourne przez lata był uzależniony od picia gazowanych napojów. Mężczyzna postanowił przeprowadzić eksperyment i zrezygnować na 100 dni z picia tego typu napojów. Australijczyk każdego dnia relacjonował swoje postępy na TikToku.

Nie mógł żyć bez napojów gazowanych

Na początku lipca Rohit Roygre przyznał, że jest uzależniony od napojów gazowanych i energetycznych. Mężczyzna każdego dnia wypijał dwie puszki Coca-Coli i był w stanie opróżnić puszkę Red Bulla w zaledwie cztery sekundy. Lekarze doradzili mu, aby jak najszybciej porzucił zły nawyk. Roygre poszedł za ich namową i rozpoczął eksperyment – na 100 dni przestał pić napoje gazowane i energetyki.

Czytaj też: Czy małe dzieci mogą pić wodę gazowaną?

Codziennie publikował relacje wideo z walki z nałogiem

Na początku bloger stwierdził, że co niedzielę pozwoli sobie na jedną puszkę napoju gazowanego, ale szybko porzucił ten nawyk. Według niego po dziewięciu dniach powstrzymywania się od napojów gazowanych zmieniła się jego cera i przestał go boleć żołądek. Powoli Roygre zaczął czuć się bardziej energiczny i znalazł chęć do uprawiania sportu i monitorowania swojego odżywiania.

Już nie pije Coli

We wtorek 15 września Australijczyk opublikował kolejny film, w którym przyznał, że prawie od 100 dni nie pił Coli i od tej pory czuje się znacznie lepiej. Roygre podziękował subskrybentom za wsparcie w komentarzach. W środę 16 września ogłosił, że teraz rozpoczyna intensywne odchudzanie, które będzie regularnie relacjonować w sieci.

Źródło: TikTok

Zdjęcie: TikTok

Komentarze

Komentarze