Była Kamila Durczoka ŚWIECI BIUSTEM na basenie! Ma się czym pochwalić?

Julia Oleś wygrzewa się właśnie nad morzem, a konkretnie w Chorwacji. Była dziewczyna Kamila Durczoka wstawiła do sieci zdjęcia, które rozgrzały do czerwoności jej fanów!

Kim jest Julia Oleś?

Jak donosi portal „Gala”, Julia Oleś współpracowała z polskim dziennikarzem radiowym i telewizyjnym Kamilem Durczokiem przy budowie jego serwisu informacyjnego i obecnie pracuje na stanowisku Dyrektora Programowego Silesion.pl. Para rozstała się na początku 2019 roku. Od tamtej pory nie ma ze sobą kontaktu.

Walczy z uzależnieniem od alkoholu

Kilkanaście dni temu Durczok opublikował w sieci wpis, w którym poinformował swoich obserwatorów, że rozpoczyna kolejną bitwę z uzależnieniem od alkoholu. Tym razem postanowił pójść na odwyk.

„Moi Kochani! Tak to czasem bywa, że kalendarz układają nam lekarze, a nie my sami. Mój organizm wystawił rachunek za wiele lat, a zwłaszcza za ostatni rok. Przede mną trudna bitwa. Muszę się teraz skupić na tym, żeby walczyć o swoje zdrowie, i to z całych sił. Znacie mnie trochę, więc wiecie, że nie odpuszczę, do końca. Także po to, żeby wygrać inne bitwy. Zatem przez jakiś czas mnie tu nie będzie. Ale wrócę, obiecuję. Tymczasem trzymajcie mocno kciuki. Zdrówka! Wasz kd” – napisał dziennikarz.

Czytaj też: Była Durczoka wprost o PRZEMOCY i toksycznych związkach

biustem
IG

Tymczasem Julia…

Tymczasem była dziewczyna Durczoka relaksuje się w hotelu z basenem w Chorwacji. Oleś wstawiła do sieci fotki w seksownym i bardzo skąpym bikini, które podkreśliło jej apetyczny, krągły biust. Zachwytom fanów nie było końca!

Piękna?

biustembiustem

Źródło: Instagram

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze