Była NAJPIĘKNIEJSZYM dzieckiem świata! Dziś już tak nie zachwyca… (Zdjęcia)

Thylane Blondeau nie bez powodu została okrzyknięta „najpiękniejszą dziewczynką świata”. Jak dziś wygląda?

Prawdziwa piękność

Thylane Blondeau urodziła się 5 kwietnia 2001 roku w Aix-en-Provence we Francji. Rozpoczęła karierę jako modelka mając zaledwie 4 latka. Mimo bardzo młodego wieku, dziewczynka miała okazję przejść się po wybiegu u samego Jeana Paula Gaultiera!

Później jej kariera potoczyła się wręcz błyskawicznie i Thylane zaczęła gościć na okładkach najbardziej prestiżowych magazynów o modzie takich jak „Vogue”, „ELLE” czy „Harper’s Bazaar”. Zachwycała nie tylko urodą, ale też zadziornym i przezabawnym usposobieniem.

Mało kto wie, że Thylane jest córką znanego piłkarza Patricka Blondeau i aktorki oraz prezenterki telewizyjnej Véroniki Loubry.

Czytaj też: PRZERAŻAJĄCE! Hinduski chłopiec urodził się z odwróconym do góry nogami PASOŻYTEM… (Foto + wideo)

dzieckiem
Pinterest

dzieckiem

dzieckiem

dzieckiem

Kontrowersje

W 2010 roku dziewczynka wzięła udział w kontrowersyjnej sesji Sharifa Hamzy – „Cadeaux” dla francuskiego „Vogue’a”. Pozowała do zdjęć w bardzo mocnym makijażu, ubrana w wyzywające stroje, szpilki i drogocenną biżuterię. Sesja wywołała ogromną falę krytyki. Wiele osób oskarżało magazyn, że przedstawia na swoich łamach seksualne wizerunki dzieci.

[„Vogue”] zaprosił nas na sesję do specjalnego numeru z udziałem dzieci. Wystrojone dziewczynki przez dwa dni świetnie się bawiły jako modelki. Byłam tam, tak jak inne mamy, ale nie pozwolono nam obejrzeć zdjęć przed ich publikacją. Nie można więc mnie oskarżać, że na to pozwoliłam. Propozycja wyszła od jednego z najbardziej prestiżowych pism na świecie. Nie wierzę, by jakikolwiek rodzic, będąc na moim miejscu, pomyślał: to może być niebezpieczne!” – tłumaczyła matka dziewczynki.

Czytaj też: Dziecko-słoniątko to PRZY TYM nic! Ta kobieta URODZIŁA…

dzieckiemdzieckiem

dzieckiem

Jak dziś wygląda?

Dziś Thylane jest już dorosła – 5 kwietnia skończyła 19 lat!

Zdaniem wielu osób dziewczyna dziś już nie zachwyca tak, jak przed laty. Internauci są zdania, że straciła już swój dawny blask i bardzo wydoroślała. A jakie jest wasze zdanie?

Czytaj też: SZOKUJĄCE narodziny w Afryce! Świnia wydała na świat… MAŁEGO CZŁOWIEKA?! (Zdjęcia)

dzieckiem
IG

dzieckiemdzieckiemdzieckiem

Źródło: Instagram, Pinterest, ELLE

Zdjęcia: Instagram, Pinterest

Komentarze

Komentarze