Były chłopak Olgi Frycz prowadzi obóz muay thai. Ostatnio dokonał niezwykłego odkrycia!

Grzegorz Sobieszek jest byłym partnerem aktorki Olgi Frycz, z którą ma córkę. W internecie znany jest pseudonimem „xgriszkax”. Sobieszek jest wielkim miłośnikiem sztuk walki. Ostatnio dokonał niezwykłego odkrycia, którym pochwalił się w sieci.

Kim jest Grzegorz Sobieszek?

Grzegorz Sobieszek jest byłym partnerem Olgi Frycz, z którą ma córkę Helenę. Mimo iż para nie jest już razem wspólnie dzieli opiekę nad dzieckiem i pozostaje w przyjaznych relacjach.

Czym się zajmuje Sobieszek?

„Jestem współwłaścicielem sieci klubów sportowych Academia Gorila, oraz ambasadorem kampanii społecznych. W wymiarze amatorskim od kilkunastu lat uprawiam sporty walki z sukcesami medalowymi” – mówi o sobie.

Sobieszek prowadzi obecnie obóz boksu tajskiego, czyli muay thai. Ostatnio napisał w sieci, że dokonał niezwykłego odkrycia.

Czytaj też: Dramat u Olgi Frycz! Zachorowała na…

odkrycia
IG

„Biblioteczka Ośrodka Gimnastycznego w którym akurat prowadzę #gorilamuaythaisummercamp 🤷🏿‍♂️ W ośrodku przebywa równolegle z nami pewnie z kilkaset dzieci z różnych kolonii” – napisał na Instagramie.

Książka o kontrowersyjnym tytule

Grzegorz opublikował w sieci zdjęcie, na którym widzimy, jak trzyma książkę zatytułowaną „Murzyńskie bajeczki dla dzieci białych ludzi”, autorstwa Blaise Cendrars. Mimo iż tytuł publikacji brzmi rasistowsko, w rzeczywistości książka ta jest tylko zbiorem opowieści o tradycjach i wierzeniach Afrykańczyków. Niestety, Sobieszek nawet do niej nie zajrzał, a i tak skomentował, że „żadne z dzieci nie zaglądało do biblioteczki, więc nie dotknęła ich ta „zaraza”.

„Chciałbym napisać, że czym skorupka za młodu nasiąknie itd. i że rasizm w Polsce ma bardzo mocne podwaliny, ale to nieprawda. Nie widziałem, aby jakieś dziecko z tych kilkuset korzystało z tej biblioteczki i czytało jakąkolwiek książkę… 🤷🏻‍♂️🙄” – napisał.

Powinien dać sobie na wstrzymanie?

Źródło: Instagram

Zdjęcie: Instagram

 

Komentarze

Komentarze