Dramat u Olgi Frycz! Zachorowała na…

Olga Frycz przeżyła prawdziwy dramat tuż przed świętami. Okazało się, że jest chora na…

To miały być piękne, rodzinne święta

Olga Frycz i jej córeczka Helenka jak co roku miały wyjechać na święta Bożego Narodzenia do rodziny do Krakowa. Niestety, ze względów zdrowotnych aktorka musiała zostać w Warszawie. Co jej dolega? Tego, póki co, nie wiemy. Wiadomo jedynie, że gwiazda jest pod stałą opieką specjalistów z poradni.

Czytaj też: CHOROBA Kożuchowskiej! Gwiazda wyznała, że cierpi na…

zachorowała
Instagram

„Zupełnie inaczej wyobrażałam sobie przygotowania do Świąt i same Święta. Powoli dochodzę do zdrowia (kiedyś Wam opowiem co się stało). Jestem pod opieką wspaniałych specjalistów. Nie mogłam pojechać do Krakowa, bo tu w Warszawie w poradni przy szpitalu na Lindleya czuję się bardzo zaopiekowana i bezpiecznie” – napisała Olga Frycz na Instagramie.

Czy aktorka przebywa w szpitalu?

Na szczęście, stan Olgi nie jest na tyle poważny, że musi przebywać w szpitalu. Aktorka spędziła święta w domu. Wybrała się z córeczką na spacer, żeby zobaczyć świąteczną iluminację na Starym Mieście w Warszawie. Przygotowała też skromną kolację wigilijną.

„Na ile miałam siły, zrobiłam dania, które od lat przygotowuje na nasz rodzinny Wigilijny stół Zostajemy z Heleną w Warszawie i chociaż jest dużo skromnej niż zawsze to najważniejsze, że jesteśmy razem w domu. Życzę Wam pięknego czasu, miłych rozmów przy Wigilijnym stole, spokoju generalnie i radości z rodzinnych chwil. A przede wszystkim życzę Wam ZDROWIA” – napisała w sieci Olga Frycz.

Pozostaje nam życzyć jej szybkiego powrotu do zdrowia!

Czytaj też: Ciężka CHOROBA bohaterki „M jak miłość”! Niszczy ją…

zachorowała
Instagram

Źródło: Instagram

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze