Celebrytka POWIĘKSZYŁA POŚLADKI 4-letniej córki. ZDJĘCIE wrzuciła NA INSTAGRAM!

Kim Zolciak to celebrytka polskiego pochodzenia, której konto na Instagramie obserwuje aż 2,8 mln osób. Duża część osób kojarzy ją z programu „The Real Housewives of Atlanta”. Program ten opowiada o luksusowym życiu Kim, a także jej codziennych zajęciach. Kim Zolciak jest mamą sześciorga dzieci.

Podobnie jak wiele innych celebrytek, Kim chętnie dzieli się zdjęciami swoich pociech na profilach społecznościowych. Niedawno, kobieta opublikowała zdjęcie, na którym widzimy jej 4-letnią córkę w krótkich, jeansowych szortach. Dziewczynka stoi bokiem. Fotografia początkowo nie wzbudziła sensacji. W Internecie zawrzało, gdy „thegoodthebadandthefake”- specjalizujący się w demaskowaniu wpadek celebrytów opublikował dwa zdjęcia porównawcze. Tuż obok zdjęcia napisał: „To jest chore! Kim Zolciak-Biermann wyretuszowała zdjęcie swojej 4-letniej córki tak, aby jej pupa wyglądała na większą, a nos na mniejszy!”.

Opublikowane zdjęcie, wywołało wówczas falę negatywnych komentarzy od jej fanów.Według obserwujących lewy kadr zdecydowanie różni się od prawego. Wiele osób potwierdziło, że na zdjęciu po prawej stronie pośladki 4-latki są bardziej odstające i krągłe, natomiast nos wydaje się optycznie mniejszy.

„Kim! To jest smutne! Ona nie potrzebuje żadnych zmian w swoim ciele. Jest dzieckiem. Widziałem oryginalne zdjęcie, bez retuszu wysłane przez Brielle(…)Jest piękna taka jak jest!”- napisał jeden z obserwujących.

kim zolciak, córka, Instagram

Zobacz też: BLIŹNIACZKI zaszły w ciążę W TYM SAMYM CZASIE. URODZIŁY dzieci TEJ SAMEJ PŁCI

Źródło: Instagram @thegoodthebadandthefake

Źródło zdjęć: Instagram @thegoodthebadandthefake, Instagram @kimzolciakbiermann

 

Komentarze

Komentarze