BLIŹNIACZKI zaszły w ciążę W TYM SAMYM CZASIE. URODZIŁY dzieci TEJ SAMEJ PŁCI

31-letnie Hannah Pountain i Lilli Paterson to siostry bliźniaczki, które twierdzą, że wszystko robią wspólnie. Nic nie wskazywało jednak na to, że nawet dzieci urodzą w tym samym czasie!

Lilli urodziła jako pierwsza w grudniu, Hannah natomiast urodziła miesiąc później. Siostry twierdzą, że zaistniała sytuacja jest całkowitym przypadkiem. Bliźniaczki, które przyszły na świat w odstępie 14 minut, powiedziały, że ​​możliwość dzielenia się tym doświadczeniem była dla nich bardzo wyjątkowa.

Wiedziałam, że kiedy powiem Lilli, że też jestem w ciąży będzie zachwycona! Chciałam jej to powiedzieć w najpiękniejszy możliwy sposób, więc wpadłam do jej pokoju razem z Benem w przeddzień ślubu Lilli i powiedziałam zarówno Lilli, jak i jej mężowi Michaelowi(…)Gdy członkowie naszych rodzin odkryli, że obydwie jesteśmy w ciąży w tym samym czasie, były zszokowani„- relacjonuje młodsza z bliźniaczek, Hannah.

Siostry postanowiły, że do chwili narodzin swoich dzieci nie będą znały ich płci! Po urodzeniu okazało się, że każda z nich urodziła dziewczynkę. Hannah i Lilli często dzielą się zdjęciami swoich ślicznych córek Lexi i Boonie na Instagramowym koncie.

bliźniaczki, narodziny dziecka, bliźnięta jednojajowe

Zobacz też: Dodatek do CZYNSZU i DARMOWA WYPRAWKA. W TYM KRAJU warto rodzić DZIECI!

Źródło: dailymail.co.uk

Źródło zdjęć: dailymail.co.uk

Komentarze

Komentarze