Celebrytka wrzuciła PIKANTNE ZDJĘCIE do sieci. Gdy poznasz jej WIEK, BĘDZIESZ W SZOKU!

Joanna Przetakiewicz to polska businesswoman, projektantka mody, założycielka, a także dyrektorka domu mody La Mania. Marka cieszy się ogromnym powodzeniem wśród klientek na całym świecie. Prywatnie pani Joasia związana jest z reżyserem i producentem Rinke Rooyensem.

W jednym ze swoich najnowszych wpisów na Instagramie, Przetakiewicz podzieliła się… pikantnym zdjęciem, na którym widzimy ją w szpilkach. Trzeba przyznać, że pani Joasia tym razem więcej odkryła niż zakryła 😉 Projektantka apelowała również do kobiet, aby porzuciły skrępowanie i zaakceptowały swoje ciała.

„Czy czasami nie jesteście wobec siebie zbyt wymagające? Zbyt surowe?
Atrakcyjna kobieta to taka, która się za taką uważa ♥️ Która akceptuje własne ciało i siebie. Wtedy automatycznie, magicznie, bez słów i zbędnych gestów stwarza taką aurę.
Każda z nas jest niepowtarzalna, a co za tym idzie – WYJĄTKOWA. UNIKALNA. Każda z nas jest piękna we własnym ciele. Pora to zaakceptować i porzucić skrępowanie, przede wszystkim same przed sobą #eranowychkobiet”- napisała na swoim Instagramie Joanna Przetakiewicz.

Kiedy patrzymy na jej zdjęcia, trudno uwierzyć, że ma już 51 lat!!! Wygląda bardzo młodo i seksownie, co zresztą również zauważyli jej fani.

„Piękne ciało i to nie prawda że trzeba mieć dużo pieniędzy by takie mieć,trzeba po prostu o siebie zadbać”, „Kocham gdy to mówią kobiety piękne i bogate”, „Cudowna”, „Piękna i inteligentna”- takie komentarze można było przeczytać pod zdjęciem.

Joanna Przetakiewicz, La Mania, pikantne zdjęcie

Joanna Przetakiewicz, La Mania, pikantne zdjęcie

Zobacz też: Ma KRĄGŁĄ PUPĘ i seksowne ciało! Będziesz w szoku, gdy dowiesz się ILE MA LAT!

Źródło: Instagram Joanny Przetakiewicz

Źródło zdjęcia: Instagram Joanny Przetakiewicz

Komentarze

Komentarze