Cezary Pazura jest w świetnej formie! Jak on To robi?? Czy to zasługa diety?

Cezary Pazura, mimo dojrzałego wieku, ma świetną sylwetkę. Niejeden małolat mógłby mu pozazdrościć. Jak on to robi? Aktor w jednym z wywiadów zdradził, co robi aby tak wyglądać oraz jaką dietę stosuje!

Niegdyś wątły Cezary Pazura, znany z „13 posterunku”, obecnie może się pochwalić świetną formą i wyrzeźbionym ciałem, które chętnie prezentuje na swoim profilu na Instagramie. Czy to zasługa specjalnej diety? Aktor, w programie „Plejada Live”, podczas rozmowy z Kamilą Glińską zdradził, co robi aby tak wyglądać.

 

„Zawsze chciałem być kulturystą”

Cezary Pazura wyjawił, że zawsze chciał być kulturystą. Odkąd pamięta, rysował kulturystów i szukał proporcji. Chciał nawet zostać malarzem, jednak zabrakło mu pół punktu, aby dostać się do Wyższej Szkoły Sztuk Plastycznych w Łodzi lub Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Dziś cieszy się z tego, że los odebrał mu ta szansę i że poszedł do szkoły teatralnej. Nie stracił jednak fascynacji kulturystyką.

 

Źródło: www.instagram.com/czarekpazura

 

„Ja się sobie nigdy nie podobałem”

Cezary Pazura uwielbia proporcje, jednak przyznał, że proporcje w jego ciele nigdy mu się nie podobały.

Niedługo przed pandemią, Pazura przeszedł operację kręgosłupa, po której dostał zalecenia, aby ruszać się i wzmacniać mięśnie pleców. To go zmotywowało, aby podjąć aktywność fizyczną. Jak przyznał, spodobało mu się to.

 

Bardzo mi się to spodobało. Jeszcze jak zobaczyłem, że są efekty, a jak już ćwiczę, to muszą być efekty, to powiem szczerze, że przycisnąłem ten pedał do końca. W tej chwili nawet mój trener mnie chwali.– powiedział Cezary Pazura w programie

 

Aktor przyznał, że nie ćwiczy dużo, lecz intensywnie. Wykonuje treningi 3 razy w tygodniu. Ponadto, w lecie gra w siatkówkę i jeździ rowerem ze swoimi dziećmi. Jak przyznał, lubi się zmęczyć w wolny dzień, przy okazji zaczerpując świeżego powietrza.

 

Źródło: www.instagram.com/czarekpazura

 

„Bezkarnie mogę jeść co chcę i ile chcę”

Cezary Pazura, zapytany o to, czy stosuje jakąś dietę, zdecydowanie zaprzeczył. Okazuje się, że aktor w ogóle nie ma tendencji do tycia.

 

Mam taki dar od losu, że ja nie potrzebuję diety. Mam kłopoty, żeby utrzymać wagę. Bardzo szybko chudnę. Szybciej chudnę, niż nabieram masy, więc bezkarnie mogę jeść, co chcę i ile chcę.– powiedział Cezary Pazura w programie

 

Jak przyznał, stawia wyłącznie na ćwiczenia. Katuje ciało ćwiczeniami i jest mu z tym dobrze. Cały czas przy tym kontroluje stopień wyrzeźbienia swojego ciała.

Cezary Pazura powiedział, że jest zachwycony tym, jak ćwiczenia fizyczne powodują wyrzut endorfin, czyli hormonów szczęścia. Stan euforii i spełnienia po treningu motywuje go do dalszych ćwiczeń.

 

Mimo że masz moment, że ci się nie chce zacząć, to jak kończysz, to jest naprawdę taki szał wewnętrzny, jeszcze faceta w moim wieku, że dał radę, że teraz się świetnie czuje, że teraz mogę pobiec z powrotem do domu, to jest fantastyczne.– wyznał aktor

 

59- letni Cezary Pazura gorąco zachęca wszystkich do ćwiczeń i do prowadzenia zdrowego stylu życia.

 

Źródło: www.instagram.com/czarekpazura

 

ZOBACZ TEŻ: Oto gwiazdy, które wychowują dzieci z zespołem Downa

 

Źródło: www.plejada.pl

 

Komentarze

Komentarze