Chcesz wiedzieć co mówi o Tobie numerologia? Sprawdź, co czeka Cię w nowym roku!

Numerologia często pomaga nam wytłumaczyć sobie pewne sprawy i zdarzenia w naszym życiu. Warto mieć na uwadze, w który rok aktualnie wkraczamy i co on dla nas oznacza!

Zobacz także: Nie wiesz jaka jest numerologia Twojego roku urodzenia? SPRAWDŹ JAK SZYBKO MOŻESZ TO POLICZYĆ!

Jedynka – 1

Aktualnie znajdujesz się w siódmym roku numerologicznym. Z pewnością nie jest to czas na hulanki i zabawy. 7 rok numerologiczny oznacza skupienie się na sobie, na swoim wnętrzu i skupieniu się na osiągnięciu harmonii w życiu. Dzięki cierpliwości i wytrwałości możesz załatwić wszystkie swoje sprawy i doprowadzić je do końca. Z chęcią podejmiesz chęć nauki i będziesz chcieć poszerzać swoje horyzonty.

Dwójka – 2

Jeśli czujesz się wypompowana poprzednim rokiem, to nie musisz się martwić – w tym roku nabierzesz energii na zrealizowanie planów. Dla dwójki ten rok jest niezwykle korzystny finansowo. Możesz liczyć na dodatkowe pieniądze, świetny sezonowy zarobek lub po prostu znajdziesz dobrze płatną pracę.

Trójka – 3

Ten rok to bilans cyklu dziewięcioletniego. Wchodzisz w ostatni, dziewiąty rok numerologiczny i to, co „zasiałaś” przez ostatnie 8 lat, teraz trzeba zebrać. Nie poddawaj się panice i frustracji, która może odebrać ci radość z lepszego jutra. Ważne, abyś uwolniła się od problemów lub załatwiła niewyjaśnione sprawy, aby za rok wejść z czystą kartą w nowy cykl roku numerologicznego.

Czwórka – 4

Zaczynasz cykl od nowa, dlatego już czas, abyś rozwinęła skrzydła! Energia i pozytywne, nowe wibracje z pewnością obdarzą Cię siłą i dobrą nadzieją. Jeśli pozostaniesz w stałym związku, możesz liczyć na bardzo udaną relację, a nawet bardziej pikantną niż w latach poprzednich. Jeśli jesteś wolna, masz szansę poznać kogoś wiosną. Z przyjemnością zmień swój wygląd, zaszalej z fryzurą, makijażem i garderobą.

Piątka – 5

Staraj się unikać w tym roku sprzeczek i niedomówień, gdyż ten rok będzie dla Ciebie trudny. Jeśli będziesz mieć wrażenie, że z kimś się nie dogadujesz, to nie jest to Twoja wina – wszystko dzieje się za sprawą Księżyca, który świeci odwrotnie odbitym światłem. Możesz poznać miłość i to nie jedną, lecz uważaj na uniesienia, bo szybko może się okazać, że to była pomyłka.

Szóstka – 6

Jeśli o czymś marzysz, to szybko zacznij działać. Wszystko co chcesz może się w tym roku spełnić. Może się wiele zmienić w pracy i w sytuacji finansowej, lecz uważaj, aby za bardzo nie szaleć i nie przesadzać z nadmiarem obowiązków, które będą na Tobie spoczywać – co za dużo, to niezdrowo. Zwracaj uwagę na wydatki, gdyż lekką ręką będziesz wydawać pieniądze.

Siódemka – 7

Tym razem już czas, aby wziąć się do pracy. Warto skupić uwagę na umacnianiu pozycji zawodowej i doskonaleniu umiejętności. Niektórzy w poszukiwaniu pracy mogą śmiało wyruszać poza Polskę, co może okazać się bardzo korzystne. To co teraz stworzysz jest najważniejsze, aby później zebrać tego plon. Uważaj też na swoje emocje, które mogą Tobą targać niepotrzebnie.

Ósemka – 8

Czekają na Ciebie liczne zmiany, ale i sukcesy. Wystarczy się nie poddawać i iść naprzód, aby wszystko zakończyło się powodzeniem. Postaw na reklamę samej siebie, czy to w mediach czy też w pracy. Twoje potrzeby erotyczne mogą przybrać na sile, ale skok w bok może okazać się błędem, którego już nie da się odwrócić. Dużo podróżuj i ćwicz – tak upuścisz nadmiar energii, który będzie Cię w tym roku rozpierał.

Dziewiątka – 9

W 2021 roku spokój i harmonię odnajdziesz w domowym zaciszu. Warto skupić się na upiększeniu bądź remoncie mieszkania i uporządkowaniu swoich relacji z bliskimi. Jeśli jesteś w związku bądź w małżeństwie, to będziesz przeżywać piękne chwile, pełne radości, spokoju i poczucia trwałości. Kieruj się intuicją, która Cię nie zawiedzie i nie zawsze kieruj się radami przyjaciół – może to mieć zły wpływ na Twoje sprawy.

Źródło: oprac. własne

Zobacz także: Ten makijaż będzie hitem 2021 roku! Gdy go zrobisz odmienisz swoje życie!

Komentarze

Komentarze