Ten makijaż będzie hitem 2021 roku! Gdy go zrobisz odmienisz swoje życie!

Nowy rok oznacza nowy trend w makijażu. Tym razem każda kobieta może go wykonać i będzie wyglądać bajecznie! Gdy poznasz ten trik, Twoje życie stanie się lepsze!

Nie ma co ukrywać, że lata 60. wracają znów do łask. W tym roku będą królować odważne cienie do powiek, grube i graficzne kreski, a także delikatnie muśnięte pomadką usta. Tak prezentuje się nowy trend w makijażu, który powali wszystkich na kolana!

Aby dobrze wykonać taki makijaż należy zadbać o wyrównanie kolorytu skóry, która powinna wyglądać na nieskazitelną. Warto też ukryć oznaki zmęczenia, co z pewnością doda odżywienia naszej twarzy. Ważny jest blask – jeśli Twoja cera jest idealna, wystarczy posmarować ją kremem.

Usta nie będą w centrum uwagi, gdyż maseczki pozostaną z nami prawdopodobnie jeszcze długo, dlatego warto całą uwagę skupić na oczach, które hipnotyzują.

Kreska na załamaniu górnej powieki lub zakończona fikuśnym zawijasem z pewnością zrobi furorę, a Twoi znajomi będą zachwyceni tym, jak twórczą masz wyobraźnię. Zaszaleć nie zaszkodzi nawet jeśli chodzi o odważne kolory cieni do powiek. Można je łączyć, dzielić powiekę na dwa różne kolory lub w ogóle obie powieki pomalować inaczej.

Pamiętajmy dziewczyny! Kocie oko, które podbiło serca wszystkich nas na całym świecie, nadal będzie hot trendem i długo z niego nie zrezygnujemy. Możemy je troszeczkę “podrasować”, aby dodać do naszego looku trochę szaleństwa, odwagi, zwariowania! Nie bójmy się eksperymentować – w końcu makijaż jest rzeczą nabytą, którą zawsze możemy zmyć i zrobić od nowa.

Źródło: oprac. własne

Zobacz także: 5 NAJLEPSZYCH prezentów na Dzień Babci i Dziadka! Sprawdź co KUPIĆ!

Komentarze

Komentarze